alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
202
Cengizhan2 Irklar - [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:18

Neden Moğol Olmalıyım?

Bu sorunun cevabını vermek gerekirse, 2 Kıta'ya hüküm süren Moğol İmparatorluğu, yazımda da okuduğunuz üzere mirasçılar tarafından bölünmüş ve paylaşılmıştı. Yıllarca süren Moğol akınları kesilmiş ve üstünlüğünü kaybetmişti.

Siz Cengiz Han'nın korkusuz askerleri, Moğolları tekrar şaha kaldırıp, kurtlar gibi vahşice savaşmaya hazırsanız, tek seçeceğiniz Irk Moğol olmalıdır.


Neden Pers Olmalıyım?

Persliler,M.Ö 3000 yılından bu yana hüküm sürdükleri topraklarda çok acımasız bir şekilde yenilmişler ve uzun yıllar boyunca bu yenilginin etkisinden çıkamamışlardır. Tarihlerindeki bu kara lekenin silinmesi için güçlü ordulara ihtiyaç vardır.

Siz Pers Irkının en güçlü ordusunu kurabilir ve bu zengin topraklar üzerinde tekrar bu ateşi yakabilirsiniz. Büyük, zengin ve bilgeli toprakların tek hakimi olmak istiyorsanız, seçmeniz gereken Irk Pers Irkından başkası değildir


Neden Rus Olmalıyım?

Erişilebilen tarihde haklarında en az bilgiye sahip Irk Ruslardır. Bunu yazımda da belirtmiştim. En büyük ve ilk  yenilgilerinide Moğollara karşı aldılar. Çetin iklim şartlarına dayanabilenler sadece orada hüküm sürebilmektedir. Bunun için ise dayanıklı savaşçılara ihtiyaç vardır.

Siz Rus topluluğunda önemli bir yer sahibi olabilir. Dönemlere ait önceden görülmemiş savaş taktikleri ve donanımları ile Cengiz Han 2 içerisinde yer edinebilirsiniz. Rus'ların tarihlerindeki kara lekeyi böylelikle temizleyebilirsiniz.


Neden Türk Olmalıyım?

M.Ö 6000 yılından bu yana aynı topraklarda yetişmek, o toprakların doğasını ezberlemek ve ansızın bir saldırı ile o topraklardan uzaklaşmak zorunda kalmak. Gerçekten hüsranla biten bir son gibi gözükmesede şu anda Türkiye Cumhuriyeti için bu topraklarda bulunmak bir ayrıcalıktır. Fakat o dönemde atalarımızın yaşadığı sıkıntılarının cevabı verilmelidir.

Siz Türk Irkını seçerek, tüm dünya önünde tekrar yekvücut olabilir. Bumin Kağan'ı, Atilla Han'ı, Fatih Sultan Mehmet'i, Atatürk'ü örnek alarak, Türk Irkını en tepeye çıkartabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken güçlü bir ordu kurmaktır.
Cevap bulunamadı.