alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
340
Cengizhan2 Toplayıcılık [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:20
Cengiz Han 2′de 6 üretim mesleği, 3 toplayıcılık mesleği bulunmaktadır. Bugün sizlere toplayıcılık mesleklerinden bahsedeceğim.

Tuzak Kurma ile başlayalım.

Tuzak Kurma: Başkentinizde bulunan Tuzak Kurma ustasından mesleği öğrendikten sonra Yaban Arısı, At Sineği, Vampir Yarasa, Yeşil Kanlı Kurbağa gibi üretim de kullanabileceğiniz hayvanları toplayabilirsiniz. Bu mesleğimiz öğrenimi ve toplayıcılığı kolay, elde ettiğimiz malzemeler Cengiz Han 2 topraklarında çok değerlidir.

Cevher Toplama: Başkentiniz de bulunan Cevher Toplama ustasından mesleğinizi öğrendikten sonra, İşlenmemiş Cevher, Cevher, Süper Cevher, Harika Cevher gibi Cengiz Han 2′deki meslekler için önemli malzemeleri toplayabilirsiniz. Cevherler Türk Demirciliği ve Pers Zanaatkarlığı gibi meslekler için büyük önem taşır.

Bitki Toplama: Başkentiniz de bulunan Bitki Toplama ustasından mesleğinizi öğrendikten sonra, Aspur ve Meyan Kökü, Tuckahoe ve Asma Kökleri, Çin Orkidesi ve Vermilyon, Fenfang Toniği ve Çin Tarçını toplayabilirsiniz. Bu malzemeler meslekerde çok işinize yarayacaktır. Çin simyagerliğinde kullanılır.
Cevap bulunamadı.