alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
214
Neden Hangi Irk ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:31
Merhabalar; 

Cengiz Han 2 Irkları yazı dizime gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Yazı dizimin son yazısı ile karşınızdayım. Bu yazımda neden, hangi Irkı seçmeniz gerektiğinden bahsedeceğim size. En azından biraz fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. 4 muhteşem Irk, okuduk. 4 muhteşem tarih inceledik. Şimdi ise, bu Irklardan birisini seçme zamanı geldi. 

Öncelikle Cengiz Han 2 oyununda tüm Irkların karakteristik özelliklerinin aynı olduğunu vurgulamak isterim. Bu nedenle Irk seçiminizi yaparken bu unsur düşüncelerinizi karıştırmayacaktır. 


Neden Moğol Olmalıyım? 

Bu sorunun cevabını vermek gerekirse, 2 Kıta'ya hüküm süren Moğol İmparatorluğu, yazımda da okuduğunuz üzere mirasçılar tarafından bölünmüş ve paylaşılmıştı. Yıllarca süren Moğol akınları kesilmiş ve üstünlüğünü kaybetmişti. 

Siz Cengiz Han'nın korkusuz askerleri, Moğolları tekrar şaha kaldırıp, kurtlar gibi vahşice savaşmaya hazırsanız, tek seçeceğiniz Irk Moğol olmalıdır. Neden Pers Olmalıyım? 

Persliler,M.Ö 3000 yılından bu yana hüküm sürdükleri topraklarda çok acımasız bir şekilde yenilmişler ve uzun yıllar boyunca bu yenilginin etkisinden çıkamamışlardır. Tarihlerindeki bu kara lekenin silinmesi için güçlü ordulara ihtiyaç vardır. 

Siz Pers Irkının en güçlü ordusunu kurabilir ve bu zengin topraklar üzerinde tekrar bu ateşi yakabilirsiniz. Büyük, zengin ve bilgeli toprakların tek hakimi olmak istiyorsanız, seçmeniz gereken Irk Pers Irkından başkası değildir.Neden Rus Olmalıyım? 

Erişilebilen tarihde haklarında en az bilgiye sahip Irk Ruslardır. Bunu yazımda da belirtmiştim. En büyük ve ilk yenilgilerinide Moğollara karşı aldılar. Çetin iklim şartlarına dayanabilenler sadece orada hüküm sürebilmektedir. Bunun için ise dayanıklı savaşçılara ihtiyaç vardır. 

Siz Rus topluluğunda önemli bir yer sahibi olabilir. Dönemlere ait önceden görülmemiş savaş taktikleri ve donanımları ile Cengiz Han 2 içerisinde yer edinebilirsiniz. Rus'ların tarihlerindeki kara lekeyi böylelikle temizleyebilirsiniz. Neden Türk Olmalıyım? 

M.Ö 6000 yılından bu yana aynı topraklarda yetişmek, o toprakların doğasını ezberlemek ve ansızın bir saldırı ile o topraklardan uzaklaşmak zorunda kalmak. Gerçekten hüsranla biten bir son gibi gözükmesede şu anda Türkiye Cumhuriyeti için bu topraklarda bulunmak bir ayrıcalıktır. Fakat o dönemde atalarımızın yaşadığı sıkıntılarının cevabı verilmelidir.
Cevap bulunamadı.