alexa
Child of Light
Rol yapma oyunlarına yeni ve en son eklenen, tüm türlerinden farklı olarak yeni bir tarz ile karşımıza çıkan son derece sempatik bulunan Child of Light gayet başarılı bir oyundur. Oyun piyasaya çıkalı daha bir ay bile olmadan birçok kişi tarafından gayet sevildi. Oyunun yapımcısı Ubisoft olunca zaten kalitesini tahmin etmek hiçte zor değildir. Grafikleri son derece dikkat çeken bu oyun, görüntülerin çizimi ve masal tadında ki hikayesi sebebiyle öne çıktı. Child of Light UPlay cd keyini aldiginizda hemen Uplay üzerinde aktif edebilir, oyunu indirebilir ve oynamaya baslayabilirsiniz.
113
Yetenek ağacı
eray ö.
4 Haziran 2015 18:40

Yetenek ağacı bile var. Yani işin içinde hiç ummadığımız kadar çok RPG öğesi bulunuyor.  Tüm bunların yanında Oculi adı verilen taşlar ele geçiriyor, bu taşları birleştirerek silahınıza veya zırhınıza taş takıp, eşyalarınıza farklı özellikler katabiliyorsunuz. Örneğin kırmızı taşlar olan ruby’ler, sizin ateş saldırılarına karşı olan direncinizi arttırabiliyor.

Child of Light, bu tarz RPG öğeleriyle birlikte, platform, bulmaca ve sıra tabanlı dövüş özelliklerinin yanında oyuncuya farklı bir içerik de sunmuş oluyor.
 

Cevap bulunamadı.