alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
518
Cities Skylines İlçeler
mesut d.
25 Mart 2015 14:57

İlçeler oyuncu belirli politika ve uzmanlık atayabilirsiniz hangi haritanın belirli bir alanını belirlemek için izin verir.

5 farklı özel bölge türleri vardır:

  • Genel - Bir konut ilçe veya genel sanayi oluştururken genellikle kullanılan bir uzman olmayan ilçe,.
  • Orman endüstrisi - Bu bölge o kereste ile çalışmak için içinde herhangi bir endüstri inşa neden olur. Gerekli olmasa da, bu bölge genellikle iyi uygun doğal kaynak olan bir alana inşa edilmiştir.
  • Tarım Arazileri - Farmland arazileri içine ilçede sanayi çevirmek için kullanılır.Bu bölge tipi verimli topraklar üzerine inşa ve su büyük miktarda tüketir gerekir.
  • Demir sanayi - demir endüstrisi uzmanlık mevcut demir cevheri gerektirir. Bu bölge sadece Madenleri cevheri yazın değil, aynı zamanda onu işleyecek.
  • Petrol endüstrisi - demir endüstrisi gibi, bu endüstri mevcut olması yağı gerektirir, ve petrol endüstrisinin bütün aşamalarını işler.
  • Genel sanayi - geri standart sektörüne özel sanayi dönmek için kullanılan bu, bir araç daha.

Bu ilçelerin kullanımı gerekli değildir ancak sanayi uzmanlık kullanımı olmadan elde edilemez, ve genel endüstri otomatik mevcut doğal kaynakları kullanmak olmaz unutulmamalıdır.

Cevap bulunamadı.