alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
612
Cities Skylines İmar
mesut d.
24 Mart 2015 15:36

Bölgeler evler, dükkanlar ve fabrikalar inşa edilecek nerede karar verir. Boş bir bölge, bir bölge türünü atandığında, binalar otomatik olarak zamanla orada inşa edilecek.

Bölge türleri yumurtlama olacağı bina türüne göre dört farklı kategoriye ayrılır:

 • Konut - Konut bölgeleri insanlar için barınak sağlamak.
 • Ticari - Ticari bölgeleri mağazalar ve sanayi bölgelerinde üretilen mal satan diğer hizmetler olacaktır.
 • Endüstriyel - Sanayi bölgeleri, ticari bölgeler için insanlar ve ürünler için istihdam yaratmak. Onlar yararlanmak için uzman olabilir doğal kaynakalr.
 • Ofis - Büro bölgeleri yüksek teknoloji seviyesi vatandaşlar için kirlilik ücretsiz iş sağlamak, ancak malların sadece küçük bir miktarda üretmek
 • Önemli Not:. Yapılarınızın üst düzey, ihtiyaç duydukları daha eğitimli işçiler Bu değişiklik bina bilgisi menüsünde belirgindir (sadece hakkında bilgi istediğiniz binayı tıklayın).Seviye 1 binalar genellikle olmayan eğitimli işçi ve seviye 5 bina gerektiren bu bu oyunda tüm bölgeleri için geçerlidir vb yüksek eğitimli işçiler gerektirir.

  • Düşük Yoğunluklu Konut Bölgeleri -. Yerleşim bölgesi Bu tip şehre aileleri çekiyor Genellikle 2 yetişkin kapalı başlayacak ve onlar bir aile yaratacak. Bu bölge daha fazla yer kaplıyor ve yüksek yoğunluklu konut bölgesi daha az kişiyi barındırır.
  • Yüksek Yoğunluklu Konut Bölgeleri -. Yerleşim bölgesi Bu tip şehir gençleri çekiyor Ancak, nüfus artırmaya yardımcı olmak için üreme için ilham değildir. Bu bölge, düşük yoğunluklu konut bölgesi daha bir alanda daha fazla kişinin evi olabilir.
  • Düşük Yoğunluklu Ticari Bölgeleri - Bu bölgeler sanayi bölgeleri ürünleri satın almak ve insanlara bunları satmak. Bunlar genellikle eğitim çok az işçi gerektiren ve yüksek yoğunluklu bölge daha az insanlara hizmet vermektedir.
  • Yüksek Yoğunluklu Ticari Bölgeleri - Bu bölgeler sanayi bölgeleri ürünleri satın almak ve insanlara bunları satmak. Bunlar genellikle daha eğitim işçi gerektiren ve daha düşük yoğunluklu bölge daha fazla insanlara hizmet.

  Sanayi ve ofis bölgeleri ayrı yoğunluk sınıfları yoktur. Bunun yerine, her ikisi de Sanayi imar talepleri için saymak, ancak farklı şekillerde çalışır.

  • Sanayi Bölgeleri - Bu bölgeler eğitimsiz işçiler içindir. Genel Maden ve Petrol endüstrisi tüm arazi kirletiyor. Sanayi bölgeleri ofis bölgeleri daha fazla ürün üretmek.
  • Ofis Bölgeleri - Bu bölgeler, tam sanayi gibi çalışır ancak onlar daha eğitimli işçi gerektirir. Ofis bölgeleri bir sanayi bölgesi daha az ürünler üretmek.
Cevap bulunamadı.