alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
978
Cities Skylines Oyun İpuçları
mesut d.
24 Mart 2015 22:04
  1. Bütçeniz daha erken beklenti daha drene alacak, çünkü başında şehrinizi genişletmek için acele ETMEYİN; bazı yerleşim alanı, elektrik, su şebekesi ve kanalizasyon ile başlamak yeterlidir.
  2. Bazen sonuç beklentileri farklı olabilir gibi bir baraj inşa ve barajlar oyunun en pahalı binalarından biri olan önce şehir kaydedin.
  3. Genel olarak, bazı kritik yerlerde akışını artıracak Buhar serin mods için Atölyesi, yanı sıra fantezi kavşakları göz atın.
  4. İhtiyacınız kadar bir şey satın almayın o-birçok şey bir bakım maliyeti var. Bir süre onsuz tarafından alabilirsiniz Eğer ihtiyacınız olduğunda, daha fazla rezerv para inşa edecek. Bunun istisnası, (sanki, ya da yeşil) siyah bütçenizi koymak için hızlı bir şekilde genişletmek istediğiniz oyunun başlangıcıdır.
Cevap bulunamadı.