alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
1562
Hizmetler ve Şehir Planlaması
mesut d.
24 Mart 2015 20:09

Hizmetler 

  1. Eğer şehir boyunca çöp hizmetleri ve vücut bertaraf hizmetlerini dağıtmak gerekir, böylece çöp ve ölü beden bertaraf, sonsuz dizi var olmadığını unutmayın. ilişkili infoviews kentin parçaları bertaraf hizmetlerinin aralığında olan size gösterecektir.
  2. Kanalizasyon çıkışları akıntı su alımının koymayın.
  3. Parklar ve hizmetler verilen arazinin popülaritesi artan, aynı zamanda geliştirmek için bu alanlara uyarıcı, arazi değerini artırmak.
  4. en uygun boru kapsama hala sağlanması her şey su ve kanalizasyon ile servis alır iken, paralel boru kapsama bölgeleri arasındaki örtüşme mümkün olan en küçük miktarın neden olacaktır iki paralel boru arasındaki boru 440 $ değerinde olduğunu.

Planlama 


  1. Yerleşim alanlarından ayrı kirlilik ağır binalar / sanayi çalışın.
  2. Tarım ve ormancılık sektörü hiçbir kirlilik üretir, ve alan bu tür doğal kaynaklara sahip olmasa bile bunları kullanabilir. (Onlar sadece ihtiyaç duyduklarını ithal edeceğiz.) Sen sanayi ve ticaret bölgeleri arasında tampon bölgeler olarak kullanabilirsiniz. Onlar (bütün sanayi gibi) önemli gürültü kirliliği var, ama ticari konut daha gürültü kirliliği ile koymak için daha istekli olduğunu.
  3. Yaya yolları: onlar "süslemeleri" bölümünde Sadece çünkü sadece dekoratif kabartmak gibi onları yazmak gerektiği anlamına gelmez. Onlar trafik aşağı kesim meşru yararlıdır. Işe yürüyerek bir ikamet için yol tıkanma daha az bir araba. Ücretsiz toplu taşıma gibi. Ayrıca yaya yolları size yollar yükseltebilir şekilde yükselmiş yapabilirsiniz.
  4. Oryantasyon ucu Bina: birbirlerine 90 derecelik açı olan iki yol arasındaki yönünü size bina yüz istediğiniz yola doğru fare imlecini hareket ettirerek olur. Büyük bir yol ve küçük yol ile bir köşe var ve alışveriş merkezi, büyük yol yüz istiyorsanız, ilk noktaya fareyi hareket edebilirsiniz Yani bunu istiyorum ve daha sonra biraz daha büyük yol ve doğru fareyi hareket ettirin Bina bu doğru yönlendirmek olacaktır.
  5. Ağaçlar gürültü kirliliğini azaltabilir.
  6. Ofisler yerleşim alanlarında gürültü azaltmak için ticari ve konut alanlar arasında bir bariyer olarak kullanılabilir.
Cevap bulunamadı.