alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
601
Yollar ve Toplu Taşıma
mesut d.
24 Mart 2015 18:54

Yollar ve raylar 

 1. Senin şehir trafik akışı için yararlı olabilir ve "omurga" olacak bir otoyol oluşturma; Ancak, uygun bir yol hiyerarşisi kentte ve karayolu üzerinde akışını korumak için gereklidir.
 2. Bazen otoyol / otoyol ağır trafik yaygın bir şekilde ihtiyacınız olacak; Bunun için kullanabileceğiniz cephe ,yollar veya yerel expres yollar .
 3. az kavşaklar iyi. Ayrıca onlar akışını rahatsız trafik ışıkları önlemek için deneyin. Sen karayolu yol dönüştürülmesi, örneğin, bu tarafından yapabilirsiniz.
 4. Stratejik dönel kavşaklar olmamalıdır küçük (küçük dolambaçlı, daha fazla otomobil, böylece trafik akışında bir azalmaya neden, yavaşlatmak zorunda).
 5. Mümkün kamyonlar yolları tıkama eğilimi var gibi, özellikle sanayi bölgelerinde, tek yönlü sokaklar kullanın.
 6. İnsanlar şehir girmek gerek kalmadan kolayca dönüp bir şekilde karayollarının iki satır bağlamak unutmayın.
 7. Küçük bir alanda birleştirilmesi Çok sayıda yollar trafik akışı için kötü.
 8. Uzakta banliyö trafiğinden kamyon trafiğini bölmek için deneyin. Aynı yollarda trafik her iki yüküne sahip hızla bile iyi tasarlanmış trafik sistemlerini keşmekeş edebilirsiniz.
 9. Endüstriyel kargo demiryolu kullanın ilçelerde-bunlar büyük ölçüde ilçe geliştirmelerine yardımcı ve trafik bölümünü kaldıracaktır. İyi bir yol sistemi, bir tren kamyon bir sürü hedeflerine mal hareket ediyor, geldiğinde her zaman olduğu gibi, kargo istasyonu hizmet için gerekli olduğunu unutmayın. (Tek yönlü sokaklar burada çözümleri biridir)
Toplu taşıma 
 1. En kısa sürede toplu taşıma başlatın ve basit çizgiler tutmaya çalışın.
 2. Metro en etkili ulaşım sistemi, ama aynı zamanda oldukça maliyetlidir. Bir metro sistemi tamamlayacak otobüs iyi bir karışım en etkili genel çözümdür.
 3. Yolcu trenleri olsa şehre turist getirmek için yararlı olabilir, şu anda şehir içinde ulaşım için özellikle yararlı değildir.
Cevap bulunamadı.