alexa
Cities Skylines
Cities Skylines da her oyunun en güzel bölümlerini bulabilirsiniz. Çok çeşitli olmasından dolayı oldukça zor bir oyun. Kurduğunuz şehirdeki insanları mutlu etmeniz oyundaki en önemli etken. Cities Skylines Steam oyununu Steam üzerinden aktif edebilirsiniz.
274
zor bir oyun değil
eray ö.
5 Nisan 2015 12:51
Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Cities: Skylines zor bir oyun değil. Bunu söylüyorum çünkü yukarıda belirttiğim düzeni sağlayabilirseniz, ekonomik olarak çok fazla sıkıntı çekmeyeceksiniz. Ama tabii ki oyuna başlar başlamaz fazla açılmamakta fayda var. Yani mümkün olduğu kadar küçük ölçekte oyuna başlayın. Dilerseniz zamanla şehrinizi büyütebilirsiniz. Ayrıca hayati ihtiyaçları hazır etmeden kesinlikle yeni alanlar oluşturmayın. 

Elbette her oyun gibi Cities: Skylines da geliştikçe karmaşıklaşan bir oyun. İlk başladığınızda okul, hastane gibi her yerde olması gereken özellikler bile kapalıyken, nüfusunuz geliştikçe bu özellikler aktif oluyor ve bunlara ihtiyaçta hızla artıyor. Mesela bir okul yaparken, mevcut yol durumunuza göre bu okulun hangi alanlar içerisinde etkin olabileceği oyun içerisinde gösteriliyor. Eğer okul tüm yaşam alanlarını kapsamıyorsa, ikinci bir okul yapmak zorundasınız. Aksi takdirde huzursuzluk çıkabilir, çevik kuvvet olay yerine çağırılabilir.
Cevap bulunamadı.