alexa
CityVille
Cityville, isminden de anlaşılabileceği gibi bu sefer oyuncularına yemyeşil bir arazı üzerinde başlayacakları hayatları boyunca giderek geliştirebilecekleri ve yüzlerce binayı içinde barındırabilecek bir hale gelen metropoller oluşturma şansı sunuyor.  Cityville Epinlerini Zynga Oyun Karti olarak almaktasiniz. Aldiginiz Cityville Zynga Oyun Kartini Zynga platformunda aktif edebileceksiniz.
225
Oyunun Genel Özellikleri !
Ekin G.
3 Mart 2015 01:58

Oyun Özellikleri

Şehir Yapımı
Araziyi temizledikten sonra binaları, teslimatları ve vatandaşların akışını başlatmak için yol yapın. Ev ve işyeri inşa edin, postane ve okul gibi Hizmet binaları yapın, kiraları ve işyerlerinin gelirlerini arttırmak için dekorasyonlar ekleyin.
Ürünler
Farklı miktarlarda ürün elde etmek için süreli ekin ekin ve toplayın. Oyun programına uygun şekilde gemileri ürün ithal etmeye gönderin. Toplanmış ve ithal edilmiş ürünler, işyerlerinizin çalışması ve para kazanmanız için gereken tedariklerdir. Şehrinizi daha hızlı geliştirmek için ek depo alanları, rıhtımlar ve çitflik arazileri alabilirsiniz. Oyuncular da ürün satabilir veya satın alabilir.
Şehrinizi Yönetin
Vatandaşlarınızı mutlu etmek için şehrinizi planlayın ve onlar yiyip alışveriş ettikçe daha çok para kazanın. Kalabalığı çekmek için işyerlerinde indirime gidin veya insanların ziyaret edeceği dekoratif animasyonlar yapın. Daha zengin alışverişçiler ve özel ödüller için evleri geliştirin.
Komşu Şehirler
Görevleri tamamlamaları için komşuların şehirlerini ziyaret edin ve enerji, dekorasyonlar ve toplanabilir öğeler kazanın. Gemiler veya trenler göndererek ve ekinleri toplayarak arkadaşlarınıza yardım edin; ayrıca ev ve işyeri inşaatlarında yardımcı olun, Hizmet binalarını tamamlamaları için hediye gönderin ve inşaat yapabilmeleri için arazilerini temizleyin. Yardım ettikçe kendi koleksiyonlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşmak için deneyim ve nesneler kazanırsınız.
Ticaret ve Bayiler
Tren veya deniz yoluyla ürünler alın ve satın. Arkadaşlarınızın şehirlerine bayiler açın ve kendi şehrinize yeni lokasyonlarda bayiler açmalarına izin verin. Bir ticaret imparatorluğu yaratabilirsiniz ancak bu lokasyonlara ürün tedariğini unutmayın. Lokasyon sayınız arttıkça, kendi şehrinizdeki genel merkezi de büyütebilirsiniz.
Aramalar
Şehir lideri olarak bir metropol haline gelebilmesi için şehrinize yol göstermelisiniz. Harika bir şehir kurma yolunda şehir danışmanınız size eğlenceli bilgiler verecek. Görevleri tamamladığınızda nadir binaların ve dekorasyonların kilitlerini açabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.