alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
533
Altın Madeni
mesut d.
3 Mayıs 2015 14:24
    • Altın Madeni toplayan altın oyuncu tarafından toplanan ve yerleştirilir kadar sınırsız yeraltı rezerv ve depolar bu gelen Altın Depolama . Maden dolduğunda, üretim tahsil edilene kadar durdurulur (ya da olacak baskın bir düşman oyuncu tarafından).
    • üretim hızı ve depolama kapasitesi Gold Mine seviyesine bağlıdır. Bir miktarını tahmin edebilirsinizkaynakların benim sağ tarafında arabası bakarak mayın.
    • Altın Madeni 3x3 yer kaplıyor.
    • Bir Altın Madeni yükseltme seçtiğinizde, otomatik olarak herhangi bir toplanmamış toplayacaktır Gold . Senin eğer unutmayın Altın ambarları o zaman tam, toplanmamış altın silinecektir! Yükseltme sırasında mayın üreten durdurur altın .
    • Altın Madeni seviye 5 sonra, geçici olan üretimini artırabilir Gems . Harcama Taşlar 1 gün Benimki üretimini iki katına çıkacak.
    • Birkaç saniye için bir saat görüntülenir Altın Mine artırmak için tıklatın.

• Defansif Strateji
    • Bu sizin dışında Gold Mines koymak iyi bir fikirdir Duvarlar , bu yüzden bir oyalama olarak hareket edebilirbirimler gibi Barbarlar ve Okçular .
    • Saldırganlar toplanmamış% 50 kadar çalabilir Gold sizin mayın. Çok toplanmamış olması kaynaklarını size daha çekici bir hedef yapacaktır.
    • Altın Madeni yükseltilmiş edilirken bir saldırıda tahrip edilirse, hiçbir altın madeni bu süre içinde boş olarak kaybolur.
    • İnsanlar zaten senin yağma alamaz senin savaş üssü onları korumak için gerek yoktur.
  • Saldırgan Strateji
    • Saldırı planlarken Altın Madenleri genellikle sadece marjinal korumalıdır ve oldukça kazançlı olabilir özellikle yüksek seviyelerde, Altın Maden konumuna dikkat edin. Birçok kez, tek bir okçu herhangi net ayakta iken bir Altın Madeni yok edebilir şekilde yerleştirilebilir savunma .
    • Eğer bir yuvarlak sayıda görürseniz altın bir de baskınında , bu Altın Madenleri ziyade içinde olacak büyük olasılıkla Altın Depoların (örnek 90.000). Yuvarlak sayılar ortaya çıkabilir rağmen Altın Depoların , onlar çok daha sık meydana Altın ambarları önceki tarafından boşaltılmış baskını ve sonuç kalkan Altın Madenleri tamamen doldurmak için izin verdi.
    • Altın madenleri uzakta gerçekten, eski saldırmak isteyen ne asker cezbetmek eğilimi gibi, dikkatlice hedef emin olun. Bir Cannon veya karanlık Elixir Depolama .

• Farklar Yükseltme
    • Altın Maden seviyeleri 5, 8, 10 ve 12 en önemli görsel değişimler geçirirler.
      • Başlangıçta inşa zaman Altın Madeni kısmen yeryüzünün derinliklerine dar raylar dalış bir dizi kapsayan biraz harap ahşap yapı oluşur. Periyodik altın dolu bir demiryolu arabası geldiğinde ve benim yanına küçük bir depoya içeriğini döker, sonra benim tekrar girer.
      • 2 düzeyinde, Altın Madeni tam tamir edilecek görünür ve iki ahşap takviye çubukları ahşap yapının dış görünür. Yapısının kenarına çok küçük bir taş moloz yığını de bulunmaktadır.
      • 3. seviyede, üçüncü ahşap takviye çubuğu eklenir ve yapısı dışında moloz yığını bir fark boyutu büyür.
      • 4 seviyesinde, dördüncü ahşap takviye çubuğu eklenir ve yapısı dışında moloz yığını da büyür.
      • 5. seviyede, ilk büyük grafik değişim gerçekleşir. Ahşap takviye çubukları mavi-gri çelik çubuğu ile değiştirilir, ve benim dışında moloz yığını taş desteği ile değiştirilir.
      • 6. seviyede, çok hafif ve oldukça farkedilmeyen değişiklik yoktur. Gold Mine arkasına eklenen bir küçük ahşap takviye bar bulunmaktadır.
      • 7. seviye, çelik takviye edici çubuk genişliği büyük olduğu görülmektedir. Başka bir ahşap bar da arkasına eklenir.
      • 8. seviyede, Altın Madeni, şimdi kablo için ahşap parça ile tam iki cıvatalı geniş çelik takviye çubukları ve küçük bir makara sistemi vardır madenin üst yüzeyinde görünür.
      • Seviyesi 9 da, ek bir makara donanım yapısı en ilave edilir, ve makara tekerleği kendisini büyür.
      • Altın Madeni şimdi aşağıda ahşap kapakları çelikten yapılmış üstünde büyük bir kapak olduğu gibi düzeyinde 10 at, bu başka büyük grafik değişim ve iki tarafın daha ağır çivili metal ile korunmaktadır.Büyük bir dişli yanı sıra kasnak tekerleği yanında görünür.
      • Düzeyinde 11 at, mayın üstüne makara sistemi görünen bir ikinci büyük dişli ve kasnak tekerleği hala büyüdükçe ve ek kirpi metal zırh tarafı etrafında görünür.
      • Düzeyinde 12 at, mayın üstüne makara sistemi altın olur ve altın madeni köşeleri ve tepe siyah çevirin.Ayrıca, asma çivili metal zırh üstünde yüksek hareket görünmektedir.
mehmet s.
6 Ekim 2015 14:38

Süper bişey ya