alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
251
Asker Çeşitleri !
Ekin G.
3 Mart 2015 01:46

Yazımın buraya kadar olan kısmında soru cevap şeklindeydi. Devamında da oyunda bulunan askerlerden bahsetmeye çalıştım:

Barbar: Herhangibi bir binaya saldırlar,öncelikleri yoktur. Saldırlarda sayıları çoksa, iyi iş çıkarabilirler.

Okçu: Surları delmeden uzaktan binaları yıkabilirsiniz, daha çok arkadan yani başka askerleri yolladıktan sonra onları yollayın çünkü canları bir hayli azdır.

Dev: Saldırılarda çokca işinize yarar, ilk olarak bunları kullanın. Dayanıklı oldukları için size savaşı kazandırabilirler. Öncelikleri her zaman savunma binalarıdır.

Duvar Yıkıcı: İlk olarak bunları kullanmayın, devlerin hemen ardından istediğiniz kısmı yıkmak için o kısma yakın yerlerde çıkarın, hepsini bir anda kullanmak yerine parça parça kullanarak surlarla diğer askerlerinizin zaman kaybetmesini engelleyebilirsiniz.

Balon: Kara savunması balonlara karşı etkisizdir.Hava savunmasını yıktıktan sonra kullanabilirsiniz. Çok hızlıca ve öncelikli olarak düşman savunma binalarını yıkar.

Goblinler: Eğer amacınız iksir ve altın almaksa, goblinler işinizi görecektir. Öncelikleri her zaman iksir ve altın depolarıdır.

Şifacı: Savaş sırası askerlerinize destek olarak can basar, bu sayede askerleriniz daha zor ölür. Fakat şifacılar hava savunmasına karşı çok dayanıksızlardır. Kara savunması bunlara karşı etkili değildir. Şifacılar size savaşı kazandırabilir, tabiki doğru kullanabilirseniz 

Sihirbaz: Canları çok azdır, ama çok etkili yıkım yapabilirler ikinci veya üçüncü olarak Büyücüleri savaş alanına çıkarın.

Ejdarha: Çok hızlı şekilde düşmanı yıkabilirsiniz. Fakat ikinci veya üçüncü asker birimi olarak savaş alanına sürün, aksi taktirde hava suvunmasına takılabilir.

P.E.K.K.A: Oyunun en güçlü asker birimidir, fazla canları ve vuruş güçleri sayesinde savaşta size büyük avantaj sağlayacaktır.

Barbar Kral ve Okçu Kraliçe ile ilgili…

Bu iki birimde oldukça etkililer ve oyuna yeni katıldılar saldırırken ve savunurken çok önemli işler yapabilirler. Bir yandan köyünüzü geliştirirken bir yandan da Kara İksir üretip bunlardan birini köyünüze katmaya çalışın.

Cevap bulunamadı.