alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
302
Clash of Clans’ta yeşil taş yönetimi ve kazanma ipuçları
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 10:16

coc-yesil-tas-kazanmak

Herkese Merhabalar,
Bugün sizlere oldukça aktif bir şekilde oynanan ve akıllı cihazlarda önemli yer edinen bir oyun olan Clash of Clans’te para harcamadan nasıl yeşil taş kazanılabilir ve yeşil taşların yönetimi nasıl olmalıdır gibi konularda bu yazımızda sizlere ipuçları vereceğiz.

Öncelikle yeni başlayanlar için başlayalım.
Bildiğiniz üzere oyuna başlangıçta 500 yeşil taş ile başlıyorsunuz. Bu yeşil taşları sizlere bir bina inşatında kullanmanız vs. isteniyor. Öncelikle bunları kullanmamalısınız. Yeni başlayanların yapacakları tek şey inşaatçı sayılarını arttırmaya çalışmaları olacaktır. Eğer ki inşaatçı sayılarını arttırmayı başarırlarsa bu onlar için büyük gelişme sağlayacaktır. Örneğin bir işçinin iki günde yaptığı inşaayı, iki işçi bir günde yapacaktır. Bu şüphesiz ki gelişmenizde büyük katkı sağlayacaktır.

Oyunda bildiğiniz üzere sponsorlar var. Bu sponsorların şartlarını yerine getirdiğiniz takdirde de elmas kazanabiliyorsunuz. Ayriyetten köyünüzdeki börtüydü böcekti ağaçtı bu tarz çevre eşyalarını kaldırdığınızda elmas bulabiliyorsunuz.

Hakkı Faruk K.
19 Eylül 2015 07:26

Sponsor derken ben öyle birşey görmedim.

Muhammed Adem Evren D.
23 Aralık 2015 20:39

Ne zamandır oynarım cidden sponsor ne başka oyunla karıştırıyon heralde :)