alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
589
Clash of Clans Saldırı İpuçları #1
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 11:24

coc-saldiri-ipuclari

Herkese Merhabalar,
Bugün şüphesiz ki akıllı cihazlarda popüleritesi bayağı olan ve iyi seviyelere erişmek için can atılan Clash of Clans’ın saldırı ipuçlarından bahsedeceğiz. Bu saldırı ipucu ile daha iyi bir saldırı sistemi oluşturabilir galip taraf olabilirsiniz.

 Sistemin adı Sömürünüs saldırı sistemi. İpucu.TV köklü bir kelime olup Türkçesi ne kadar ganimet varsa gir oraya gibi bir mânaya gelmektedir. Burada amaç sizin ganimet toplamanız ise Sömürünüs saldırı sistemi size oldukça uygundur. Bu sistem ile ganimeti bol, topların menzili dışarısındaki depolara saldırmaktır. Savaş puanıyla pek alakanız yok ise bu sistemi uygulayabilirsiniz. Alabildiğiniz kadar ganimeti toplayıp köyünüze dönün. Hem askeri açıdan askerlerinizin kısmî çoğunluğu hala hazır durumda olacaktır. Bu nedenle ordunuzun erimesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu saldırı sistemini uygularsanız hızla gelişirsiniz. Geliştiğiniz takdirde de artık savaş puanını da kaale almanız gereklidir. Bu nedenle #2’de anlatacağımız konu olan savaş puanı bakımından saldırı ipuçlarını sitemizi takipte kalarak öğrenebilirsiniz.

Eren K.
10 Kasım 2015 12:22

kardeş bunu yapmayı bizde biliyoruz önemli olan askerler , savunmaların menzilleri ve dışardaki madenlerin içinin ne kadar dolu olduğu madem bi konu açıyosun bence biraz daha detaya in

İsimsiz Üye
5 Ağustos 2016 16:28

Bence sömürme sistemi okçularla baya iyi yapılıyor.