alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
197
Duvarlar
mesut d.
2 Mayıs 2015 14:31

Duvar yerleştirme iyi savundu köy tasarımı önemli bir noktadır. Duvarlar savunma için ana tahkimat ve düşman saldıran hasar büyük bir dayanabilir. Tamamen onlar korumak için tasarlanmıştır yapıları içine inşa edilmez Ancak, Duvarlar etkinliği büyük ölçüde azaltılır. Düşman Wall yapısının devamında herhangi bir boşluk, faydasız hale getirecektir Askerler sadece kırık alanı üzerinden yürümek olacaktır.

Bu kuralın bir istisnası, bir oyuncu kasten grup için bir boşluk bırakır hunileşme stratejisi olduğunu birlikleri bir araya ve sonradan gibi defansif birimlerin sıçrama hasar kullanarak onları almak harç veya Sihirbazı Towers . Alternatif (veya ilave olarak) sizinle açıklıklar doldurarak off-guard sizin davetsiz misafirlerin yakalamak tuzakları gibi bomba ya da Bahar Tuzaklar .

Duvarlar tümüyle baypas edilebilir hava birimleri gibi Balloons , Dragons ve Minions , tarafından toprak birimlerinin bir yardımıyla Jump Yazım ( Domuz Riders olsa, Toprak Askerler , ayrıca doğuştan Duvarlar atlayabilir).

Duvar Breakers hemen onlara 40x Normal hasar verir, dağıtım üzerine Duvarlar hedef değil, aynı zamanda süreç içinde kendilerini havaya uçurmak. tarafından oluşturulan delikler Duvar Breakers izin zemin birimleri erişmek için binaların yapım, Duvarlar içinde Duvar Breakers geçmiş Duvarlar almak için ideal bir asker.

Duvarlar 2 kat varsa, Duvar Kesici 'nin patlama yarıçapı iki katmanı etkileyecektir.

Defansif Strateji                                                                   

Duvarların temel amacı (yani olmayan uçan) zemin saldıran engel olan Asker izin savunmalar zarar ve Duvarlar ihlal girişimi olarak saldırganları öldürmek için. Ihlalleri meydana kez saldıran birlikler yok başıboş olan savunma ve diğer binalar Duvarlar içinde. Bir tasarlarken Bu nedenle savunma , bu oyuncuların büyük bir duvar içindeki tüm köy kuşatmak girişimi kalmamasıdır önemlidir. Bunun yerine, o yüzden oyuncuların katmanları veya hücrelerin kendi Duvarlar tasarım önerilir kara birlikleri köyün tamamını saldırmak için birden fazla Walls kırmaya zorunda da sağlarken, savunmalar saldırıyı püskürtmek için daha fazla fırsat. Bu strateji ile kaçınılmaz olacağını unutmayın binalar Duvarlar içinde yer olamaz; Bu tamamen normaldir ve hatta gibi olmayan defansif ve non-kaynak binaları koyarak sizin yararınıza kullanılabilir Builder kulübe , Ordu Kampları ve Laboratuvarlar düşman için başka bir katmana olarak hareket etmek duvarlarının dışında hemen birlikler aracılığıyla mücadele.

Bir defans çift duvarlı tasarım kullanıyorsa, Duvar Breakers yanı sıra iç Duvarlar vurabilir. Ünitenin bomba, patlama (bölge saldırısı) küçük bir yarıçap içinde her şeyi zarar uğratan olmasıdır.

Ofans Okçular ve Sihirbazlar Duvarlar üzerinde çekim ve saldıran yeteneğine sahip yapıları arkalarında. Defenders az önemli kullanabileceğiniz binalar gibi daha önemli bu değişmekteydi ünitelerin saldırıları geciktirmek, "tampon" binalar . Bu durumda, uzun menzilli emin olun savunma aralığında ve bu tampon önce misilleme için yeterli fırsatı binalar tamamen yıkılmış ve saldırganlar Wall ilerletebilir.

Bir saldırganın yumurtlamaya izin verilmiyor olduğu defansif bölge Askerleri herhangi bir bina taşındıktan sonra beyaz bir kaplama görüntülenir. Bir Saldıran oyuncu yumurtlamaya mümkün olabilir Asker herhangi bir alan boşluklar bu bölgede varsa Duvarlar arkasında. Her yapı etrafında ek bir kare çevre olduğundan Asker kökenli edilemez. Bunu önlemek için daha büyük iki kare boşlukları önlemek Tuzakları , dekorasyon , engelleri ve Gizli teslas olan istisnalar ve defans topraklarını artışı yok.

Eski bir uygulama Duvar cazibesine kasılarak ayakta tek kullanmaktır Duvar Breakers ; Ancak, olarak artık çalışıyor, bu taktik, Duvar Breakers yalnızca iki veya daha fazla ardışık segmentler Duvarlar hedef alacaktır. Bu teknik, bununla birlikte, bu şekilde saldırganlar yumurtlamak olabilir burada dış çevre defans bölgesini genişletmek için kullanılabilir ve yapılabilir Asker .

Duvar Breakers sadece tamamen veya kısmen içine Duvarlar hedef binalar ; Onlar boş bölmeleri ve ani göz ardı eder.

Yeni başlayanlar arasında ortak bir hata ile duvar boşlukları "kapatmak" için çalışırken olduğu binalar , kayalar, ağaçlar , süslemeleri , vb Bu işe yaramazsa, Asker engel yoktu sanki boşluktan doğru yürüyebilirsiniz. Sadece sürekli Duvar kesimleri caydırmak kara birlikleri .

Yeni oyuncular tarafından yapılan başka bir yaygın hata, bariyerler gibi haritanın kenarlarını kullanma girişimi bu onları sadece iki ya da üç taraftan Duvarları inşa sağlayacak düşünüyor. Düşman gibi bu da, etkisiz Askerler her zaman köy çevresindeki koyu çim alan üzerinde kökenli olabilir olsa bile, binalar oyuncu tarafından yerleştirilmiş olamaz.

Oyuncular etrafında Duvarlar olmalıdır Town Hall , defansif binaları ve Altın / Elixir Depoların ziyade Ordu Kampı , Kışlası , Fabrika Yazım , Laboratuvar , ya da Builder Huts ikincisi binalara zarar görece önemsiz çünkü. Senin, bu özellikle geçerlidir Town Hall seviyesi düşük ve Kaynaklar sınırlıdır.

Saldırgan Strateji

Diğerlerinden daha düşük seviyeleri boşluklar veya Duvar kesimleri için arayın. Ayrıca insanların konumlandırmış Duvarlar içinde alanlar için bakmak binaları kötü. Boşluklar genellikle kasıtlı olabilir ve içerebilir gibi, ancak, dikkatli olun Tuzaklar veya Gizli teslas . Iyi kullanın Duvar Breakers hızla Duvarlar nüfuz. Aralığının dışında Saldırı Duvarlar savunma mümkünse.

Eğer yemlerimizi ve dikkat dağıtıcı önleyebilirsiniz böylece spiking artık çalışacaktır.

Bir duvar bir bölümü ihlal edildiğinde, Duvar Breakers o bölümü görmezden ve bina kapsayan sonraki en yakın Duvar bulmaya çalışacaktır. Bu bölüm veya olmayabilir hareket görülen kısmının arkasında olabilir.

Kullanarak hava Askerleri , Büyü Jump ve Domuz Riders , duvarları yıkmak zorunda önleyebilirsiniz.

Not: kullanılması tavsiye edilmez Jump Spells ile Domuz Riders onlar zaten duvarları üzerinde büyü ve atlama yok sayacaktır olarak.

 

Cevap bulunamadı.