alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
246
Gizli Tesla
mesut d.
2 Mayıs 2015 14:23

Gizli Tesla olan savunmacı bina bir benzer: bir twist ile Bahar Trap veya Bomba , bu gizli kalır ve bir zemin veya hava görünür ünite yakın alır, ya da baz% 51 yok edilir. Bununla birlikte, aksine, tuzak , bu dağıtılan sonra tekrar devreye girer olmak zorunda değildir.

Gizli Tesla sırasında açılır Town Hall düzeyinde 7.

Gizli Tesla ile ilgili karışıklık önemli bir kaynağı o 7 yelpazesine sahiptir iken, sürece görünmez 6. Gizli Tesla bir tetik yelpazesine sahip olmasıdır düşman birimleri onun 6-kiremit tetik aralığında gelir. Bu kuralın tek istisnası, bir taban, en az% 51 hasar tahakkuk sonra onlar 3 yıldız elde etmek için (diğer tüm binaları ile birlikte) imha edilmelidir olarak Gizli teslas kendilerini açığa olacaktır.

Gizli Tesla ortaya kez tahrip kadar, bu 7 fayans maksimum aralık dışarı görünür ve saldırı birimleri kalacak.

Tesla çift damage PEKKAs ve diğer onları önceleyen asker .

A max düzeyi Gizli Tesla herhangi en sabit damage savunmacı bina hem zemin ve hava hedefleyebilir asker , maksimum düzeyi yenerek Archer Tower 1 DPS tarafından.

Defansif Strateji

Gizli Tesla ana avantajı (umarım) bir sürpriz olmasıdır. Bu yararlanın. Bir iyi yerleştirilmiş Gizli Tesla saldırganın saldırgan bir strateji üzerinde büyük hasara yol açabilir.

Ne yazık ki, birçok oyuncu bu gizli teslas (ve muhtemelen olduğu gibi kendi düzeni içinde sadece birçok 2x2 açık alanlarda sahip olduğu şekilde kendi köylerine tasarım Dev bombaları nerede bulundukları bariz kılan mevcut). Bunun yerine, Gizli teslas bakıyorlar olabilir birkaç farklı yerler vardır emin olmak için deneyin.

İyi bir strateji düşman Gizli teslas nerede onlar biliyorum yapmak için "kukla" 2x2 açık alanlar oluşturmaktır. Örneğin, 2 Gizli teslas kilidini Town Hall 7. Sen, başka bir yere Gizli teslas dağıtma rakibin şaşırtıcı şansını artırırken, aslında boş tabanına iki boş 2x2 boşluk yaratabilir.

Bu gelecek saldırganlara yerini gösterecek şekilde, Gizli Tesla yükseltirken dikkatli olun. Yükseltme dönemi sırasında taşındıktan bu mücadele.

Yükseltiliyor Gizli Tesla görünmez olmanın erdemine kaybeder rağmen, hala bir no-spawn bölge neden yapamaz olma ihtar tutar.

Bir boşluğa Gizli Tesla yerleştirmek için emin olun Asker , yani diğer savunma yapıları farklı olduğu gibi, Gizli teslas senin hiç spawn bölgesini genişletmek değil, (Bir boşluk 2x3 daha büyük) yerleştirilemez Askerler doğrudan yerleştirilebilir Gizli Tesla üst.

Saldırgan Strateji

Saldıran önce, Gizli Tesla yer olabilir açık yerlerde aramaya ve bunları önlemek. Zaman gizli teslas sadece aktive edecek birlikler onlara yakın geliyor. Biri tetikleyecek olursa, düşük bir menzile sahiptir unutmayın. Kolayca onu yok edemez, daha fazla dağıtma önlemek Asker mümkünse Gizli teslas hasar yüksek miktarda başa çıkabilirim gibi yanına.

Eğer çevrili bir 2x2 boş kare alana görürseniz Duvarlar , bir gizli Tesla orada konulmuş olması çok muhtemeldir. Gizli teslas içindir farkında olun Town Hall 7+ düzeyinde. Bir Town Hall 6 ise, büyük olasılıkla bir olan dev Bomba .

Bir Dev ve birkaç Okçular nispeten düşük sağlığını olduğu gibi oldukça kolay, Gizli Tesla yok edebilir.

Bazı insanlar içinde ücretsiz yerler var Walls , ama düşmanı aldatmak için bir gizli Tesla yerleştirin.

Eğer önceden böyle bir intikam planlarken olarak, saldıran bir köy gözlemleme fırsatı varsa, o zaman izlemek Villagers . Tesla gizli ve alkışlar nerede Onlar "boş" noktaya kadar yürüyerek Gizli teslas yerini ortaya çıkarabilir.

Farklar Yükseltme

Gizli teslas düzeyleri 4, 7 ve 8 anlamlı görsel değişikliklere uğrarlar.

Başlangıçta inşa Ne zaman bir tel tek desteğini sarılmış olan, Gizli Tesla uzun boylu, ince ahşap kafes yapı oluşur. Kulenin üst ondan çıkıntılı bir metal iletken çubuk vardır. Kulenin tabanının her iki tarafta bir düşman ile geliyor kadar açık trapdoors, bu toprak altında kendini gömer gerçeği kanıtı gibi görünen şeylerdir.

seviyeleri 2 ve 3, Gizli teslas ek metal iletkenler kulenin tepesinden aşağı asılı kazanç ve ikinci tel kulenin karşı tarafta desteğini sarılır.

seviye 4 Gizli Tesla üstünde adaşı Tesla bobini satın aldı. 5. seviyede metal iletken parçalar sarı altın açın ve tel üçüncü bobin ön destek belirir. 6. seviyede, Tesla bobini kendisi de altın döner.

seviye 7 Gizli Tesla masif yatay bronz yüzük seti ile Tesla bobini değiştirir. Kulenin üzerinde üç küçük tel bobinler kaybolur ve tel çok kalın bir bobin ön destek koşarak ile değiştirilir destekler. O patlar zaman, halkalar sürekli mavi yanar.

seviye 8 Gizli Tesla trafo bobin bir dizi yatay bronz yüzük değiştirir ve ortada sarı parlaklık ile siyah. Daha teller binanın etrafına sarılmış ve dakikada kuleden elektrik atlama birkaç kez zaps görünür.

Cevap bulunamadı.