alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
216
Hava Savunması
mesut d.
1 Mayıs 2015 16:57

Hava Savunma güçlü Defansif Bina karşı savunma yeteneğine sahip çok yüksek hasar saniyede birlikte, uçan birimler .

Hava Savunmalar sadece hedef ve bir çekebiliyor hava asker bir anda.

Bu zarar veremez yer tabanlı birimleri , ya da potansiyel (örneğin daha değerli bir hedefe saldıran onları rahatsız edici başka herhangi bir şekilde onlarla müdahale Town Hall ).

Hava Savunma sırasında açılır Town Hall Level 4.

Defansif Strateji

Hava Savunma mükemmel bir dizi ve atış başına çok yüksek hasar vardır. Oyun açıklaması devletler gibi, onlar mümkün olduğunca çok alanı kapsayacak şekilde onları konumlandırmak için en iyisidir. Için ortak bir strateji Town Hall yukarıdaki 8 ve (dördüncü Hava Savunma kullanılabilir kez ya da elmas) etrafında geniş bir üçgen onları konumlandırmak için olan Town Hall .

Lava Av Köpekleri ilk önce bu binayı hedef, böylece diğer iyi savunmak emin olun savunma hava birlikleri hedef. Tek Hedef Inferno Towers bunları varsa, en etkili olanlardır. Değilse, başka nokta savunması gibi Okçu Towers ve Gizli teslas tavsiye edilir.

Hava Savunma spor ordular için popüler bir ilk hedef kara birlikleri onları hedef olamaz sadece savunma yapısı olarak. Onlar iyi savundu emin olun, onlar öfkeli gelen gökyüzü açık tutmak için yardımcı olacaktır Balloons , Dragons , Şifacılar , Lava Av Köpekleri ve Minionlar . Hava Savunmalar zaman için vardır Archer Kuleleri ve Sihirbazı Kuleleri sadece kesmeyecek veya gibi zemin birimleri tarafından deli olan Giants ve Heroes .

Mümkünse, ilk savunma hatları (örn arkasında Hava Savunmalar tutmak Toplar ve Archer Towers tercihen ile) Duvar arasında. Bu büyük bir engel olacaktır Dev veya Golem hızla Hava Savunma yok ve izin vermesini saldırı Healer erken savaşta konuşlandırılacak. daha uzun sürer Giants bir önceki Hava Defense yok etmek, daha fazla zaman taret dışarı ince saflarını zorunda kalacak Şifacı güvenle dağıtılabilir.

Saldırgan Strateji

Onları temizlemek bir hava saldırı için önünü yardımcı olarak Hava Savunma, ilk saldırmak için doğal bir hedeftir. Şifacılar bu binayı tahrip Hava Savunma çok savunmasız Devler onun tavsiye edilir dağıtmadan önce. Geri mücadele edemez Onlar kolayca herhangi bir yer tabanlı asker tarafından yok edilir.

Bu tutmak için tavsiye edilir Balloons onlar büyük bir mesafeden bir ya da iki hit çoğu Balonlar yok edebilecek kadar uzak Hava Savunmalar dan.

Hava Savunmalar karşı oldukça etkili olmasına rağmen Dragons , bu Hava Savunma bir ya da iki işgal bir tutmak mümkün Dragons filosu için Balloons hızla zemin savunma çoğunluğu yok.

Hava Savunma boğmak için harika bir yoldur büyük bir grup kullanmaktır Minions Hava Savunma tek hedef beri, hava ünitesi bir anda.

Farklar Yükseltme

Hava Savunmalar düzeyleri 4, 7 ve 8 anlamlı görsel değişikliklere uğrarlar.

Başlangıçta inşa zaman Hava Savunma tek bir siyah, kırmızı-ve-roket ile tek ahşap fırlatma tüpü oluşur. fırlatma tüpü metal ile bantlı edilir.

Seviyeleri 2 ve 3 at, ek bir siyah kırmızı-roketatar eklenir.

4 seviyesinde, ikinci ahşap fırlatma tüpü her tüp içinde iki roketler ile ilave edilir. Ayrıca, sarı ve siyah kapaklar elde edilirken roket kırmızı ve sarı, kırmızı ve siyah değiştirmek.

5. seviyede, Hava Savunma fırlatma birine beşinci roket ekler.

6. seviyede, Hava Savunma, her tüpte 2 roketler ile üçüncü ahşap fırlatma tüpü ekler.

7. seviye, üç fırlatma tüpleri içinde beş roketler ile tek bir büyük ahşap fırlatıcı ile değiştirilir.

8. seviyede, Hava Savunma başlatıcısı koyu metal gruplarından ve altın perçinler ile birlikte, kırmızı bir kat boya alır. Bu görülen benzer bir sarı ve siyah bir satranç tahtası deseni boyanmış dört büyük siyah uçlu roketler, dolu V-2 .

Cevap bulunamadı.