alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
228
Havan Topu
mesut d.
1 Mayıs 2015 16:05

Harç genellikle merkezine doğru yerleştirilmelidir baz , tercihen en az bir grubu arkasında Duvarlar . Onun uzun menzilli Harç çok diğer yapılardan arkasından saldırmak için izin verir.

Harç ağır sıçrama damage bu yana, oldukça hızlı atak ortadan kaldırabilir asker .

Bu sizin ortasına yakın harç ile bir üçgen veya kare oluşturmak için akıllı tabanı bu çoklu Harçları aynı bölgede saldırmaya izin verdiği.

Her düzeyde, Harç aynı düzey öldürebilir Archer tek çekimde. yani A level 1 havan can one-shot seviye 1 Okçular , seviye 2 can one-shot seviyesi 2 Okçular , vb

Bir Harcı ve koymak Sihirbazı Kulesi ise harç geniş bir alanı kapsar, çünkü birlikte, akıllı çift yapar Sihirbazı Kulesi kitle gelen Harcı korunmasına yardımcı olur , hava birlikleri ve harç kör nokta içermektedir.

Aynı duvar cebi (eğer mümkünse) onları koymadan, birbirlerine yakın harç yerleştirmek için iyi bir fikirdir. Birden fazla havan topu 'serisi örtüşür, bu hemen hemen hiç bir kill-bölge oluşturur kara birlikleri yaşayabilir.

Yükseltirken birçok oyuncu saldırmak için bir şans olarak kullanmak gibi özen gösterin. Bu nedenle, bir seferde yalnızca tek bir Harç yükseltmek için iyi bir fikirdir. Tüm harç çevrimiçi olma ve mevcut maxed faydalanmak için daha fazla zamana bırakarak, hızla dışına yükseltmeleri alır Ancak, bir kerede hepsini yükseltme, aynı zamanda yaşayabilir Town Hall düzeyinde.

Saldırgan Strateji

Hedef harç kör nokta, yangın oranının düşük ve yetersizlik hava birliklerini farklı saldırılar çeşitli onları savunmasız hale getirir. Hızlı arbede birlikleri gibi Barbarlar ya Goblinler (sonuçta kaynak yapıları imha edilir) Harç için acele ve hızlı bir şekilde kör noktayı girebilirsiniz. Ne yazık ki, Okçular her zaman durdurmak ve onların kör nokta girmeden önce bir Harç ateş başlar, bu nedenle onları eşleştirerek olacak meatshield idealdir.

Harç göreceli olarak düşük hitpoints için çok savunmasız hale getirir Giants ve Yıldırım Büyüler . Sadece uygun-tesviye Yıldırım çifti herhangi Harcı çıkarmak büyü sürer.

Son olarak, hedef kendi yetersizlik hava birliklerini için havan topu kolay avanta yapar Balonlar , Dragons ve Minions onlar kapsamında değilse Hava Savunmalar .

Dağıtırken asker , dağıtma kaçınıyorum kara birlikleri kümeleri. Harç Büyük sıçrama zarar verir.

Farklar Yükseltme

Harç düzeyleri 4, 6, 7 ve 8 de önemli görsel değişimler geçirirler.

Başlangıçta yapılan zaman, harç her iki tarafında iki yarım disk yalpa çemberleri ile sağlam bir siyah bir başlatıcı tüptür. Bu gri taş kabuk patlar.

seviye 2 ve 3 Harçlar büyük büyümek ve giderek daha geniş bir altın borunun dış kenarında Döşeme spor.

4 seviyesinde, harç en gimbals parlak altın rengi değiştirmek ve altın daha geniş, çukurlu halka Döşeme spor. Siyah taşa Onun kabuk değişir.

5. seviyede, Harçlar altın jant onun en büyük genişliğe ulaşır.

6. seviyede, harç en tüp tamamen altın döner. Onun kabuğu altın ateşli top haline gelir.

7. seviye, harç en tüp altın trim siyah döner, ama onun önünde yere her (siyah hem de dönüş) yalpa çemberi ve kemik parçalarının üzerinde bir kafatası kazanır.

8. seviyede, harç rengi metalik ve tüpün içinde lav gibi görünen parlayan olur. altın ateşli top hissedilir büyür. Harcın pusula biraz yamuk şeklinde daha büyük bir hale gelir. Spike harcın üst etrafında halka

Cevap bulunamadı.