alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
210
Kaynaklar
mesut d.
2 Mayıs 2015 14:36

Elixir İksir

İksir iksir toplayıcılardan toplanan bir kaynaktır. Toplandıktan sonra iksir deponuzda depolanırlar. Ne kadar iksire sahip olduğunuz ekranın sağ üst köşesinde altın miktarının altında görüntülenir. İksir birliklerordu binalarıdekorasyonlarkara iksir deposukara iksir sondasıaltın madeni ve altın deposu satın almak veya yükseltmek için kullanılır.

Dark Elixir Kara İksir

Kara iksir kara iksir sondalarından toplanan bir kaynaktır. Toplandıktan sonra kara iksir deponuzda depolanırlar. Ne kadar kara iksire sahip olduğunuz ekranın sağ üst köşesinde iksir miktarının altında görüntülenir. Kara iksir kahraman sınıfı birlikleri ve güdümlü hava mayınları satın almak veya yükseltmek için kullanılır. Ayrıca İzbe Kışla’da birlik eğitiminde de kara iksir kullanılmaktadır.

Gems Taşlar

Taşlar temelde oyun içinde satın alınarak elde edilen kaynaktır. Taş elde etmenin diğer yolları da mevcuttur; ancak diğer yöntemler mağazadan satın almaya kıyasla daha yavaştırlar. Küçük miktarda taşlar köyünüzdeki kayaları ve ağaçları temizleyerek elde edilebilir, taş kazanıp/kazanmamak rastgeledir. başarıları tamamlamak da taş kazandırmaktadır. Bunlara ek olarak, ilk üç klanın üst sıradaki üyeleri haftalık turnuvalar sonrası taş kazanırlar. Son olarak, Supercell Facebook sayfalarında ara sıra taş ödüllü yarışmalar düzenlemektedir; bu yarışmalarda başarılı olunarak taş kazanılabilir.

Taşlar altın, iksir, kara iksir ve inşaatçı kulübesi satın almak için kullanılabilir. Ayrıca yükseltmeyi, altın/iksir toplamayı hızlandırmak veya birlik eğitimini tamamlamak için kullanılabilmektedir.

Genelde taşlarınızı İnşaatçı Kulubesi için saklamak iyi bir fikirdir; daha fazla inşaatçıya sahip olmak köyünüzü geliştirme hızınızı ciddi biçimde arttırır.

Daha fazla bilgi ve görüntü için Taşlar sayfasını ziyaret edin.

Cevap bulunamadı.