alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
234
Okçu Kulesi
mesut d.
1 Mayıs 2015 14:11

Defansif Strateji

Okçu Kulesi hem hedefleyebilir Ground ve Hava Üniteleri inanılmaz mesafeden. Bu nedenle, dış çevre üzerine koyun için iyi bir fikir genellikle köyde . Bunu yapmak oyuncuların mükemmel bir dizi yararlanmak için izin verir ve geri kalanı için iyi bir kapsama alanı sağlar savunma .

Okçu Towers hem hedef yeteneğine sahip gibi Ground ve Hava Üniteleri , iyi bir strateji, diğer tüm yerleştirmek olacaktır savunmaları , en az bir Archer Kulesi aralığında.

Genellikle yükseltmeden önce Okçu Towers yükseltmek için iyi bir fikirdir Cannons . Onlar daha pahalı ve benzeri düzey daha yükseltmek için daha uzun sürer rağmen Cannons , Archer Towers daha aralığına sahip ve hedefleyebilir hava üniteleri yanı sıra toprak birimleri .

Bir yakın bir okçu Tower koymak için tipik akıllıca Cannon veya Harç nedeniyle bu iki savunmaların ne hedefleyebilir gerçeği hava üniteleri .

Saldırgan Strateji

Her iki hedef kabiliyetleri Zemin ve Hava Üniteleri Archer Towers müthiş savunucularını yapar. Ancak, Okçu Towers tek zarar edebiliyoruz birimi bir anda. Bu çok kolay büyük gruplarla onları korkutur kolaylaştırır Okçular veya Barbarlar .

Sadece birkaç dağıtırken Balloons , onların yavaş olarak, uzak bir okçu Kulesi'nden onları tutmak için tavsiye edilir hareket hızı onları kolay hedef haline getirmektedir. Ancak, Balonlar sadece bir veya iki kaybetme sırasında çok sayıda konuşlanan hızlı bir şekilde Archer Tower yok edecek Balonlar . Archer Kuleleri (ve sonra hava Savunmalar ) dışarı alınır, Balonlar (her ne kadar köyün geri kalanını yok devam edecek Sihirbazı Kuleleri ve zaman hala bir sorun olabilir). Ayrıca bir grup yerleştirebilirsiniz Okçular (15-25 civarında) ve onları çalışma yapalım.

yüksek sağlık birlikleri saldırıya düşük sağlık olanları bırakarak, tüm hasar içinize gibi saldırı için en iyi seçenek, düşük sağlık, yüksek saldırı birlikleri ile birlikte yüksek sağlık birlikleri vardır.

Farklar Yükseltme

Okçu Towers seviyeleri 6, 11, 12 ve 13 yaşında önemli görsel değişikliklere uğrarlar.

Başlangıçta inşa zaman Archer Kulesi düz ahşap bir platform destekleyen bir açık ahşap kafes vardır; bir dış ahşap merdiven platformu seviyesine yerden yol açar. Seviyeleri 2 ile 5 itibaren, kafes yapısı ve ahşap bir platform hem ek takviye almak.

2 düzeyinde, Archer Kulesi üstünde 4 kısa mesajları alır ve ahşap kalın olur.

3. seviyede, Archer Kule ayakları üzerinde gri taş padding alır ve kısa mesajlar platformda birbirlerine bağlayın.

4 seviyesinde, Archer Kulesi Contalar destekler dönüşür ve bir küçük yeşil bayrak platformu altında ilave edilir sahiptir.

5. seviyede, Archer Kulesi her desteği bağlayan sağlam bir taş taban alır.

6. seviyede, örgü destek ve dış merdiven kaldırılır ve katı bir dikey destekler ilave edildi. Ahşap platformu taş siperlerden alır ve yeşil bayrak içini kapsayacak şekilde genişletilmiştir.

7. seviye, platform etrafında taş mazgallar takviye edilmiştir ve katı taş taban tamamen karanlık iç uzundur.

8. seviyede, Archer Kulesi her bacak altındaki metal ayraçları alır.

Düzeyinde 9 at, Archer Tower'ın bayrakları tekrar içini ortaya çıkarmak için daha kısa olsun ve her bacak üzerinde metal sivri dönüşür.

Düzeyinde 10 at, bayraklar yine büyük olsun ve altın plakalar bütün kulenin etrafına yerleştirilen olsun.

Tüm ahşap koyu demir ile değiştirilir olarak düzeyinde 11 at, renk düzeni tamamen değişir ve mazgallar aralarında taş kafatasları ile her köşede koyu demir kalkanları alırsınız. yeşilden turuncuya bayrak değişir.

Düzeyinde 12 at, kule onun alt ve üst kısmında gümüş köşeli her yerinde altın sivri altın bekçi kalkanları kazanır. bayrak sivri değiştirilir ve battlement duvarları yüksek oranda cilalı metal haline gelir. Okçular yangın okları ile ateş. plakalar Okçular da ayakta yön değiştirin.

Düzeyinde 13 at, 3 altın koruma kalkanları kalın olma 2'ye bir araya sigorta ve üstüne gümüş kaplama yerine altın olur. kaplama alt sivri derin bir kırmızı olmak üzere bağlı ve köşe kendilerini kırmızı renge korur. Kule, aynı zamanda her bacak bir altın renkli taban ve üst ahşap üzerine hafif bir renk kazanır.

sayısı ve görünürdeki düzey Okçular kulenin tepesindeki da düzeyi ile değiştirin.

İlk inşa zaman Archer Kulesi iki sahiptir Okçular bir seviye 1 (veya 2) Archer görünümü ile, kendi platformu üzerinde ve normal okları vuruyor.

Okçu Kulesi seviyesi 7 olana kadar 4 seviyesinde Onlar yanan ok atarlar.

5. seviyede, Atıcılar görünümü seviye 3 (veya 4) Archer bu değiştirir.

7. seviye, üçüncü Archer görünür ve onlar (seviye 11 kadar) mor okları çekim başlar.

8. seviyede, Atıcılar görünümü bir düzeye 5 o değişir Archer .

Düzeyinde 10 at, Atıcılar oklar etkisi üzerine patlamaya başlar.

Düzeyinde 11 at, Atıcılar görünümü bir seviye 6 ki değişiklikler Archer ve okları yanan ateş.

Düzeyinde 13 at, Atıcılar görünümü bir düzeye 7 o değişir Archer . Onlar ateş oklar kırmızımsı-pembe yanan vardır.

 

Cevap bulunamadı.