alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
221
Sihirbaz Kulesi
mesut d.
1 Mayıs 2015 17:00

Sihirbaz Kulesi vardır kristal kaya helezonik, koni şeklinde kule Sihirbazı bunu tepesinde. Hem güçlü sıçrama zarar verme yeteneğine sahiptir Ground ve Hava Üniteleri nispeten kısa menzilli sınırlı olsa.

Sihirbaz Kulesi gibi Harç , tüm gruplar aşağı biçme üstünlük Asker . Ancak, aksine Harç , nispeten iyi DPS (gibi yüksek sağlık birliklerine karşı daha etkin hale sahiptir Devler ), ve hedef alacaktır Hava Asker yanında Asker Toprağa . Ayrıca farklı Harç , Sihirbaz Kulesi hiçbir kör nokta vardır.

Sihirbaz Kulesi esrarlı patlamalar daha vurdu başına daha az zarar rağmen Harç , yangın çok daha yüksek bir oranına sahip bu yapar. Bu sihirbaz kule çok yakın olsun asker patlatma ile diğer yapıların savunmak için mükemmel bir seçim yapar. Sihirbaz Tower'ın tek gerçek zayıflık, tüm en düşük arasındadır yelpazesini, bir savunma yapılarının .

Sihirbaz Towers yaptırmayı nispeten kısa menzilli rağmen yanıltıcı olabilir. Onlara kapsamında değildir köyün bir kısmını saldırarak onları tamamen önlemek için genellikle daha iyi bir taktiktir. Hızlı bir şekilde Sihirbaz Kulesi yok etmek için birkaç dağıtmak Giants ise bir oyalama olarak Okçular , Sihirbazlar veya Minions kuleyi çıkar. Dağıtma Asker bu sıçrama hasar ile birden askerlerini çıkarmak kabiliyetini sınırlar beri etrafında bir daire. 1 Damlama Dev 5 ile kule ve çevresindeki Okçular genelde onu yok etmek için yeterli olacaktır.

Defansif Strateji

Sihirbaz Kulesi için mükemmel bir savunma stratejisi senin yanına koymak için Town Hall çünkü Sihirbazı Tower sıçrama hasar ve yangın nispeten yüksek oranı. Ancak, onun sınırlı sayıda, bu köyün dışına yakın Sihirbazı Kulesi koymak için bazen daha arzu edilir.

Senin yanına Sihirbazı Kulesi koymak Depoların karşı onları korumak için mükemmel bir yöntemdir Goblinler ordularını nedeniyle sıçrama hasar ve hızlı saldırı hızı.

Sihirbaz Kuleleri ve Harçlar onlar birbirlerinin zayıf yönlerini kapsayacak gibi, oldukça tamamlayıcıdır.

Bir Sihirbaz Tower- Örnek Harç kombinasyonu: Harç yüzden çok geniş bir ürün yelpazesi anlatabileceğiniz birimleri saldıran onları bitirmek yardımcı Sihirbaz Kulesi kısa aralık, girer zaman sağlık azalmış olacaktır. Karşılığında, Sihirbaz Kulesi savunur Harcı yok ederek birimleri tarafından saldırıya edilemez Harç (tüm hava birimlerine ve toprak birimlerine havan asgari aralık içinde).

Saldırgan Strateji

Saldırmak için, onu (dikkatini dağıtmak için bazı birimleri kullanmak Devler veya Barbarlar ) ve onu yok Okçular , Minions , ya da başka bir asker değişmekteydi. Gibi Melee askerleri Barbarlar ya da Devler bunlardan yeterli olup olmadığını kendileri tarafından Sihirbazı Kulesi yok edebilir, fakat bu askerler fiziksel olarak kule dokunmadan (ve bu nedenle yukarı gruplandırılmış) ise saldırı gerekir Sihirbaz Kulesi genellikle oldukça hızlı bir şekilde grubun tamamını yok edebilir .

Birimleri dağıtırken, onlar (örneğin saldıran Sihirbazı Kulesi aralığı içine gelip bir yığın haline almazsınız emin olmak için dikkatli olmak Altın Depolama Sihirbazı Kulesi çok hızlı bir grup yok, çünkü bir sihirbaz Kulesi yakınında bulunuyor).

Farklar Yükseltme

Sihirbaz Towers seviyeleri 3, 6, 7 ve 8 anlamlı görsel değişikliklere uğrarlar.

Başlangıçta inşa zaman Sihirbaz Kulesi katı gri kaya gibi görünüyor.

2 düzeyinde, kulenin alt kısmı zar zor göstermeye başlar Elixir çok seviyede 6 gibi pembe kristal -colored Duvarlar . Bu yeterince yakından bakarsanız görülebilir, ancak kolayca atlanabilir.

3. seviyede, kristaller çok daha görünür hale gelir.

4 seviyesinde, kristal yapı kulenin etrafında sarmal başlar.

5. seviyede, kulenin tüm baz gri kaya kalan kulenin sadece üst kısmı ile tamamen kristal olduğunu.

seviye 6 Sihirbaz Kulesi hiçbir gri kaya sol vardır. Tüm Kule şimdi devasa bir seviyeye 6 benzeyen, pembe kristal inşa edilmiştir Duvarı .

7. seviye, kristal yapılar platformu çevreleyen belirgin artış sivri büyür ve tüm kule dev bir seviyeye 7 gibi çok görünen, koyu mor koyulaşır Duvar .

8. seviyede, hangi podyum Sihirbazı duruyor çok daha geniş ve daha pürüzlü hale gelir. sivri kulenin içine erir ve tüm sekiz taş sütunlar yaparak, her iki tarafında taş sütunlar bulunmaktadır. Ayrıca köz, tabanı etrafında yüzen altında bir lav kaynak gösterilmek vardır. köz ve lav kaynağı da ifade edilebilir Town Hall bu düzeyde can max Sihirbazı Kulesi olarak, varlık düzeyinde 10 takım.

Sihirbaz kulenin tepesindeki da Tower'ın düzeyi ile değişir. Fiziksel görünüş değişikliklerine rağmen, her zaman (ne olursa olsun yıldırım cıvata vuruyor Sihirbazı benzediği ünite kullanmak istiyorsunuz).

İlk yerleştirildiğinde, Kule Sihirbazı bir seviye 1 (veya 2) olarak görünür Sihirbazı .

3. seviyede, Wizard kulenin tepesinde bir seviye 3 (veya 4) bu görünüm olarak değiştirir Sihirbazı .

Sihirbaz Kulesi 5. seviye, sihirbaz bir seviye 5 o onun görünümünü değiştirir Sihirbazı .

Seviye 8 at, sihirbaz bir seviyede 6 o onun görünümünü değiştirir Sihirbazı .

Cevap bulunamadı.