alexa
Clash of Clans
Clash of Clans yeşil taş satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin önüne geçin. Clash of Clans Yeşil Taş Game Center bölümünden yüklenmektedir.
257
X-Box Yayı
mesut d.
2 Mayıs 2015 14:24

X-Bow iki şekilde eşsiz bir hızlı ateşleme taret olduğunu. İlk olarak, yüklü olmalıdır Elixir çalışması için. İkincisi, bu hedef için yapılandırılabilir toprak birimleri (14 kiremit mesafeden) Sadece veya her ikisi kara ve hava üniteleri (11 kiremit mesafeden).

Defansif Strateji

İyi yerleştirilmiş ve yüklenen X-Bow saldırıları hakim olacak, ama bu bir ön savunma hattı olarak kullanılmaması gerektiğini en etkili olduğu. Herhangi bir savunma uzun yelpazesi ile, en iyi tipik bir baz merkezinde, diğer tüm savunma arkasına yerleştirilir.

Ile X-Bow dolum unutmayın Elixir ! Bir yüksüz X-Bow, sadece uzay kaybıdır, bu sizin temel ihmal ve saldırı için olgunlaşmış olabilir iyi bir göstergedir.

Eğer iki X-Bows varsa, tek zemin sadece at seti ve hava ve toprak başka bir dizi olması tavsiye edilir.

X-Bow hızla vuruyor athough, her atış sadece küçük bir zarar gelmez. Hızla düşmanlarına dışarı alabilir, böylece güçlü savunma ile destekleyin!

Saldırgan Strateji

O açılı arada belirlenebilir zemin okunur modda, ayarlanmadığı sürece X-Bow aslında hiçbir zayıf yönleri vardır. O yere yatay ise, hedefleyebilir kara birlikleri sadece. O kadar eğik ise, o zaman saldırabilir hava üniteleri de.

X-Bow saldırmak amacıyla bir uzun menzilli (ve daha güçlü) gibi davranın Cannon veya Archer Kulesi , ancak birçok birim bu savunma tarafından çok hızlı bir şekilde biçti olabilir unutmayın. Gibi yüksek sağlık birlikleri ile rahatsız Devler veya PEKKAs ve gibi saldırganların büyük bir grup ile onu yok Okçular veya Barbarlar .

Önemli bir strateji ipuçları!

Defans X-Bow yüklü olup olmadığını saldıran oyuncuların görebilirsiniz. Şu anda tam olarak ne kadar anlatmak için bir yol yoktur Elixir o terk etti, ancak bu boş olduğunda bir oyuncu görsel söyleyebilirim. Yüklendiği zaman, küçük bir kutu, küçük gibi görünen içeren göreceksiniz Elixir cıvataları. Bir yüksüz X-Bow kutusu eksik olacak ve kiriş (aşağıdaki resim galerisi) eksik olacaktır.

X-Bow zemin okunur veya zemin ve hava hem de ayarlanırsa, saldıran oyuncular da görebilirsiniz. Zemin sadece X-Bows yararlanın ve ilk onu yok etmek, hava ünitelerinde gönderin!

Boş Bir X-Bow tamamen yararsız ve patlamaz. Hala% 100 yıkımını sağlamak için imha edilmelidir ve askerler tercihen savunma saldırı ( Giants , Balonlar , Domuz Riders ve Golems aktif bir savunma daha onlara daha yakın ise) yine bir yüksüz X-Bow hedef alacaktır.

 

İnferno  Kulesi

Inferno Kule bile kalın zırhı ile yakmak alev jetleri vuruyor.

Level 10 lav akışı Town Hall Inferno Towers kişinin erişimine göstergesi olabilir.

Tek hedef modunda alev güçlü karşı en etkili hale ısınmaya bir süre alır asker .

Dur Heroes , PEKKAs ve Golems parçalarını ve ateş şifacıların ve Dragons güçlü tek hedef modu Inferno Kule ile gökyüzünden!

Tek hedef modunda, Inferno Kule zayıf büyük gruplar tarafından boğulmuş olabilir zaman birimler gibi, Okçular .

Tek hedef modunda, Inferno Kule tek bir hedefe ilerleyen hasara neden olur. uzun kule aynı hedefe odaklanmış kalır, daha fazla hasar o ilgilenir.

Çoklu hedef modunda, Inferno Kule aynı anda en fazla beş hedeflere sürekli hasara neden olur.

Askerler (iki modda) Inferno Kule hedeflediği yoluyla, iyileşmiş mümkün değildir Şifacılar veya tarafından Spell Şifa .

Benzer X-Bow , Inferno Kule aralıklarla yeniden yüklenmesi gerekir. Ancak, bunu yüklemeden gerektirir Koyu Elixir ziyade, normal Elixir .

Inferno Kule favori hedefi yoktur, ne de herhangi bir asker için daha fazla zarar başa gelmez. Ancak, tek bir hedef modunda nedeniyle ilerici DPS, yüksek dayanıklılığı olan askerlere ortalama daha fazla damage yok.

Defansif Strateji

Tek hedef modunda Inferno Kule çok sayıda karşı zayıf Tier 1 (ve daha az ölçüde Tier 2 ) askerleri. Inferno Kulesi aralığında olduğundan emin olun Harç veya Sihirbazı Kulesi yeterince savunulan böylece.

Bu defansif yapısı tek hedef modu ayarlandığında, ısmarlama en güçlü imha etmektir asker gibi, Dragons , PEKKAs ve golems . Bunun gibi, bir mükemmel bir tamamlayıcıdır Sihirbazı Kulesi zayıf çok sayıda karşı çok etkilidir, asker , fakat yüksek sağlık havuzları ile kişilere karşı mücadele eder. Birbirine yakın bu iki yapı konumlandırılması esas hem yapıların (ve geri kalanı beka artırabilir tabanı ).

Kulenin ısıtma etkisi tüm hedeflere şifa durur, bu yüzden depoları veya benzeri önemli yapılarından yakın yerleştirmek en iyisidir Town Hall .

Birden fazla hedef modu kolayca grupları bastırmak için kullanılan Tier 1 asker veya Hog Riders .

Sen, birbirlerine her modun birini bu yakın 2. verebilirsiniz. Sonra sahip Tuzaklar ve Defansif Binalar oradan.

Birbirine çok yakın sizin Inferno Towers koymayın; Tek Freeze Yazım ikisini dondurmak mümkün olacak!

Saldırgan Strateji

(Özellikle tek hedef modunda) Bu yapı, ağır üniteler arkalarında aşağıdaki ışık birimleri ile savunma dikkatini dağıtmak için ilk gitmek en yaygın saldırı stratejileri ile hasara yol açtı. Ağır izin vermek birlikleri bunun aralığında elde onlar için sonunu kesin bile yüksek düzeyde büyü Heroes . Bir arada Yıldırım Spells ve bir grup Minions birden çok gerisinde ise Inferno Tower almanın en iyi yolu olabilir Duvarlar ve savunma.

4+ dört seviyeli Yıldırım Büyü bir seviye 1 Inferno Kule yok edebilir. 4+ beş seviye Yıldırım Büyü bir seviye 2 Inferno Kule yok edebilir. 5+ Beş seviye Yıldırım Büyü bir seviye 3 Inferno Kule yok edebilir.

Küçük askerleri yeni bir hedef her zaman olduğu gibi, tek bir hedef modunda Inferno Kulesi karşısında daha güçlü asker o. tekrar ısıtmak zorunda kalacak Golems sen onu çevreleyen bu güçlü savunma bina tarafından saniye yok olsun, ama Okçular veya Barbarlar çok hızlı bir şekilde mağlup olacaktır. Tek hedef modunda sadece bu yüzden (a sürece bir sorun değildir saldıran birimler yayılan, bir seferde bir ünite hedefleyebilir Sihirbazı Kulesi ya da Harç yakın).

Bir Inferno Kule tepesinde bakarak tekli veya çoklu hedef modunda olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu alevler büyük bir delikten çıkan varsa, tek hedef modu var; bu üç küçük delik varsa, çoklu hedef modunda değil.

yüklenen ve boş Inferno Kulesi arasındaki görsel fark çok açıktır. Boş bir tek sönük, siyah taş ise bir yüklü kule, lav ve alev parlak yanar.

Farklar Yükseltme

Inferno Towers önemli bir görsel değişikliklere uğrarlar yok.

Başlangıçta inşa zaman Inferno Kule lav parlayan havuzu straddling kayaların uzun boylu, dar kulenin oluşur. Inferno kulenin tepesinde dairesel odaklama lensi olup, dikdörtgen şekilli bir koyu İksir rezervuarı bir tarafına monte edilir. Lav bir havuz dibinde akar.

2 düzeyinde, büyük kırmızı alevler kulenin tepesinde odaklanan lens yayılan ve ilk seviyesinden kaya belirgin bölümleri kırmızı kaplaması ile yaldızlı olur. Merceği tutan kaya altın olur ve objektif kendilerini kırmızı olmak ve halka ateş bunaltıyor.

3. seviyede, yapısal destekleri kalın olmak ve altın renkli sivri yanı sıra odaklama lensi altında bölümünü kazanır. Ayrıca, yangın içeren yapı içi boş yönlü çerçeve haline gelir.

 

Cevap bulunamadı.