alexa
Combat Arms
Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ile benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir. Combat Arms Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme penceresinde Durmapay seçilerek kullanilabilir.
660
2 slot silah ekleme
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 14:421 My character bömlümündeyiz. En üstten ikinci sekme. Smiley işareti olan.


2 Buradan aşağıda Yeşil renkli olan sekmelerden Gear olanı seçiyoruz ve bu ekran karşımıza geliyor. Seçili sekme gri diğerleri siyah.


3 ilk önce backpackimizi seçip çoklu backpack i takıyoruz. 

- backpack seçilir sağdaki listede olan backpacklardan birisi seçilip equip ile çanta takılır4 weapon sekmesine geçilir görüldüğü gibi tek silahımız var. bu sayfada back pack olarak listemizi görürüz bende 3lü çanta olduğu için 3 boş bölüm gözüküyor.bunlardan 1 tanesini seçiyoruz seçtiğimiz alan beyaz oluyor. bu aşamadan sonra sağdaki var olan silahlarımızdan birini seçip equip ile silahımızı takıyoruz

aynı işlemi çantamızın diğer kısımları için yapıyoruz boş kısmı seçip beyaz hale getirdikten sonra sağdaki kısımdan silah yada bombayı seçiyoruz.


aslında ilk temada da sistem bu şekildeydi sadece kapalıydı bunda ise açık durumda.

ALINTIDIR!
Erdem Ö.
8 Aralık 2015 16:08

teşekkürler çanta etkisi önemli oyunda her zaman :D