alexa
Combat Arms
Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ile benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir. Combat Arms Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme penceresinde Durmapay seçilerek kullanilabilir.
377
Combat Arms Nx Alma(Resimli Anlatım)
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 14:23
Adım 1:Siteye giriş yapıyoruz
Adım 2:Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki CHARGE yazısına tıklıyoruz
Adım 3:Şimdi seçeneklerden Paypal veya ClickAndBuy'ı seçip ödeyeceğimiz para türünü ve ne kadar nx alacağımızı seçiyoruz ve Buy'a tıklıyoruZ.
Adım 4:Bu adımda 2 seçeneğimiz var Paypal ve ClickAndBuy ama size tavsiyem Paypal resimlerdeki fiyat farkını göreceksinizdir.
Paypal :Nexon bizi paypala yönlendiriyor siteye giriş yaptıktan sonra gelen ekranda Pay Now'a tıklayarak ödemeyi yapıyoruz
ClickAndBuy :Bu seçenekte aynı şekilde Nexon bizi yönlendiriyor fakat burada kredi kartınız arkasındaki Güvenlik kodunu girmeniz lazım yoksa ödeme yapamazsınız ve sonra Ödemeyi Teyit Et seçeneğine tıklayıp ödemeyi yapıyoruz
Not :E-mailinize harcama yaptığınıza dair bir posta gelecek eğer ödemeyi siz yapmadıysanız maildeki adımlarla ödemeyi iptal edebilir ve nx harcanmış ise harcıyan kişinin hesabını blocklayabilirsiniz(Bu hala aktifmi bilmiyorum)
Evet arkadaşlar ödemeyi yaptık artık oyuna girip Nx harcama zamanı.
Oyuna giriyoruz sonra Black Markete girip istediğimiz eşyayı alıyoruz gelen pencereden Nx Credit'i işaretliyoruz.
Unutmayın : Nx ile aldığınız eşyalar Inbox'a geliyor sonra nereye gitti diye endişelenmeyin
Cevap bulunamadı.