alexa
Combat Arms
Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ile benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir. Combat Arms Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme penceresinde Durmapay seçilerek kullanilabilir.
271
Combat Arms Oyun Kurulumu
Emre K.
24 Ekim 2014 00:30
İndirme menüsüne gidiniz. Oyun İstemcisi dosyasını indirmeye başlamak için "İndirme" butonuna tıklayınız.İndirme açılır penceresi göründüğü zaman, "Çalıştır" veya "Kaydet" tuşlarına basarak indirmeye başlayınız.İndirme tamamlandığı zaman, "Çalıştır" 'a basınız. (Eğer yanlışlıkla bu pencereyi kapatırsanız, Combat Arms Yükleme ikonuna çift tıklayabilirsiniz.)NEXON EULA penceresi görünecektir. EULA kabul etmek için "Kabul" tuşuna basınız.Combat Arms'ın yükleneceği hedef klasörü onaylayınız. "Yükle" tuşuna basarak yüklemeyi başlatınız.Yükleme tamamlandığı zaman, "Tamam" 'a basarak pencereyi kapatınız.

Hakan Efe T.
25 Ekim 2014 01:27
bilmeyen arkadaşların işine yarayacaktır mutlaka
İsimsiz Üye
10 Şubat 2015 19:42
Yararlı paylaşım. Fakat Nexon her seferinde sitesindeki Download'ı güncellemiyor, her seferinde Patch atıyorsunuz 2-3 GB'lık.