alexa
Combat Arms
Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ile benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir. Combat Arms Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme penceresinde Durmapay seçilerek kullanilabilir.
226
Oyun Modları
İsimsiz Üye
12 Şubat 2015 14:20
Oyunda : Elimination,Elimination pro,Capture the flag,Spy Hunt,Fireteam,One Man Army,Search & Destroy,Bombing run,Last Man Standing,Quarentina Regen

-Elimination ; Bu modda 2 takım vardır alpha-bravo En az 30 kill en fazla 140 kill ile oynanılır süre kısıtlaması yoktur Öldükten sonra 3 saniye içinde yeniden doğarsınız. Ve dirildikten sonra 3 saniye boyuncasize mermi işlemez.(Bu her mod için geçerlidir. One Man Army'de 1.5 Saniyedir.)

-Elimination Pro ;
 Elimination gibidir Tek farkı raundlu olmasıdır. 3-5-7-9-11 Raundlu seçilebilir. Elimination'dan bir diğer farkı öldükten sonra raundun bitmesini beklemenizdir. Bu moddada Alpha-Bravo takımları yer almaktadır. Bir takım diğer tarafın tüm oyuncularını öldürdüğünde öldüren takım kazanır.

-Capture The Flag ;
 Bu moddada Alpha-Bravo takımları vardır. 3-5-7 Point'lik oynanılır. Yapmanız gereken karşı takımın bayrağını alıp Kendi takımınızın bayrağının yanına getimektir. Hangi takım en fazla bayrak taşırsa o takım kazanır.
Capture The Flag Oynanan Mapler:Cold Seed
Ghost Town
Death Room
Dredge
Junk Flea
Grave Digger
Gray Hammer
Hallow Ravine
Kill Creek
Pump Jack
Rattle Snake
Sand Hog
Sector 25
Short Fuse
Snow Valley
Two Towers
Vertigo
Warhead
Waverider
(Snow Walley Capture the flag oyunca ünlüd
ür)


-Spy Hunt ;
 Bu modda takım yoktur 12-16 Dakikalık oynanılabilir. İntel alan Spy olur 5 intel vardır 5 inteli alan Süper Spy olur ve Özel silahlar gelir. (M134,Flame Thrower,Bozuka)

-Fireteam ;
 Bu mod bilgisayara karşı oynanır iki çeşit Map vardır cabin fever,desert Thunder...Desert thunder'de rakibimiz olan bilgisayar terörist şekline bürünmüştür ve o teröristleri öldürüp gereken görevleri zamanında yapmamız istenir eğer düzgünce yapılıp bitirilirse fazla exp ve gp verir.cabin fever de ise bilgisayarımız bu sefer zombie haline dönüşür bu map ta normal,hard,extreme modlara sahiptir normal ve hard'da 15 round boyunca 1 evde durursunuz ve zombieleri eve sokmamaya çalışırsınız.Extreme modda ise 20 rounddur ve 20 round boyunca içeriye zombie sokmamaya çalışırsınız bu modda 11.-13.-15.-20. roundlarda NX ile alınan special itemler gelir 11. roundda(L96A1 Black Magnum) 13. Roundda (M32) 15. Roundda (Golden punisher) 18. roundda (Air Strike Napalm)Gelir 20. roundda (Minigun gelir) bu bölümlerde bitirilirse Fazla exp ve gp verir

-One Man Army ;
 Oyunun en eğlenceli modlarından biridir,bu modda alpha ve bravo yoktur herkes birbirine düşmandır minimum 15 maksimum 45 kill olabilir ve herkes birbirini vurabilir.

-Bombing Run ;
 Bu mod 3-5-7-9 round oynanabilir. Alpha-Bravo takımları vardır. Map'in ortasında Duran bombayı alıp karşı takımın bölgesine kurarsanız. bombayı kurup korumayı başarırsanız
bomba patlar ve kuran takım kazanır.Bomba 35 saniye içinde imha edilmezse patlar.

-Search & Destroy ;
 Bu modda 2 takım halinde oynanılır Alpha-Bravo. Bir takım saldırır diğer takım savunur. Bomba kurulacak 2 bölge vardır ikisinden birine kurulduğunda 35 saniye içinde imha edilmezse bomba patlar.Bu mod elimination Pro moduna benzer öldükten sonra beklersiniz. 

-Last Man Standing ;
 Bu mod One man Army gibi herkesin tek başına olduğu ancak ölündüğünde,bir dahaki roundun başına kadar dirilemeyeceğiniz bir moddur en az 3 en fazla 7 roundluk oynanabilir. Bu modda sona kalan kişi roundu kazanır.

-Quarentina Regen ;
 Bu modda round başlangıcında 10'dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi Zombi olur. Zombi olan oyuncular Belirli bir süre içerisinde Diğer oyunculara bulaştırmalıdır. eğer tüm insanlar zombi haline dönüşmezse roundu Humanlar kazanır Ancak zombiler humanları zombi ye çevirirse round zombielerin olur bu modda 5-7-9 roundluk olabilir.

Quarantine Regen Oynanan Mapler:
Ghost Town, Junk Flea, Overdose
Showdown, Kill Creek, Two Towers, Warhead

Spy Hunt(Casus Avı):Bu modda quarantine gibi diğer modlardan farkllıdır.Bu modda oyuncular spy olmak için mapin çeşitli yerlerinde bulunan intelleri bulmak zorundalar.Eğer bir oyuncu inteli alırsa siyah kıyafetli bir casusa dönüşür ve normal oyuncuları öldürerek diğer intelleri almaya çalışır.Eğer bir oyuncu 5 intel alırsa Süper Casus olur ve 3 tane silahla donanır.Bunlar:Flamethrower,m134(m134 minigun değil ama buda minigun) ve M136 Rocket Launcher.Süper casusun ayrıca kendine özel vesti vardır.Bu vest sayesinde süper casusun 500 Ap'si olur ve öldürmek bir o kadar zor olur.Casus avı oyundaki en uzun modlardan biridir.
Spy Hunt Oynanan Mapler:Snow Valley,Gray Hammer,Two Towers,Sand Hog,Werhead,Waverider,Power Surge,Short Fuse,Vertigo,Dark Forest,Dredge,Ghost Town,Costa Recon,Oli Rig.

Fireteam:Bu mod bilgisayara karşı oynanır iki çeşit Map vardır cabin fever,desert Thunder...Desert thunder'de rakibimiz olan bilgisayar terörist şekline bürünmüştür ve o teröristleri öldürüp gereken görevleri zamanında yapmamız istenir eğer düzgünce yapılıp bitirilirse fazla exp ve gp verir.cabin fever de ise bilgisayarımız bu sefer zombie haline dönüşür bu map ta normal,hard,extreme modlara sahiptir normal ve hard'da 15 round boyunca 1 evde durursunuz ve zombieleri eve sokmamaya çalışırsınız.Extreme modda ise 20 rounddur ve 20 round boyunca içeriye zombie sokmamaya çalışırsınız bu modda 11.-13.-15.-20. roundlarda NX ile alınan special itemler gelir 11. roundda(L96A1 Black Magnum) 13. Roundda (M32) 15. Roundda (Golden punisher) 18. roundda (Air Strike Napalm)Gelir 20. roundda (Minigun gelir) bu bölümlerde bitirilirse Fazla exp ve gp verir.
Fireteam'da Oynanan Mapler: Desert Thunder,Cabin Fever,Black Lung,Desert Fox
.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.