alexa
Combat Arms
Combat Arms, sıradan bir MMOFPS ile benzer özellikler taşısa da, içerdiği ek oyun modları ve karakter gelişim süreçleri sayesinde kısa sürede yoğun ilgi görmüş olup, kullanıcı kitlesini her geçen gün fazlalaştırmaya devam etmektedir. Combat Arms Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme penceresinde Durmapay seçilerek kullanilabilir.
204
Voice Chat Kullanımı
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 20:27
Eğer mikrofonunuz varsa Voice Chat sayesinde takımınızdaki kişilerle konuşabilir, onlara oyun için taktik verebilirsiniz

Voice Chat'i kullanmak için:

Önce Game Settings'e giriyoruz. Ordan Sound bölümüne tıklıyoruz. Sonra oradaki Voice Chat'i veGame Sound for Voice'i ''On'' yapıyoruz. Arkasından Test MIC'e tıklıyoruz. Ve OK diyoruz.

Oyundayken F8'e basıyoruz ve Voice Chat'i aktive ediyoruz.(Voice chat has been activated yazdığında aktive edilmiş olur.)

Oyundayken konuşabilmek içi T'ye basılı tutuyoruz. T'ye basılı tuttuğumuz sürece konuşabiliyoruz. Yukarıdaki resim de yeşille içine aldığım simge T'ye basılı tuttuğumuzda çıkar ve şuan konuşabileceğimizi gösterir.

Eğer birileri konuşuyorsa oyunda isminin yanında (Skor tabelasında değil) yukarıdaki resimdeki işaret çıkar. İşaret oyuncunun şuan konuştuğunu gösterir.

Oyun daha başlamadan odada konuşabilmek için alttaki Clan Chat'in sol tarafındaki simgeye basılı tutuyoruz ve konuşuyoruz. Konuşan kişinin isminin solundaki simge sarı renge döner. Eğer konuşmuyorsa simgenin rengi beyaz olur.

Not: Sadece sizin takımınızdaki kişiler konuşursa duyabilirsiniz
Arkadan Skype açarken dikkat edin çünkü çok yankı yapabiliyor.

Alıntıdır.
Cevap bulunamadı.