alexa
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2, İkinci Dünya Savaşı’nın etkilerini Sovyet İmparatorluğu’nun gözünden anlatan ve oyuncuya savaşın kaderini değiştiren Doğu Cephesi’nde Alman Nazi Kuvvetleri’nin nasıl alt edildiğini tüm gerçekliği ile anlatan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Company of Heroes 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
225
ara sinematikler
eray ö.
19 Şubat 2015 08:45
Oyunda beni şaşırtan bir diğer unsur da oldukça kötü olan ara sinematikler.  Gerçekten Relic’ten çok daha fazlasını bekliyordum, ara sinematikler maalesef kalite olarak çok aşağılarda seyretmekte. 

İşin teknik detaylarını bırakırsak, benim için Company of Heroes 2’nin hikaye modu çok merak uyandırıcıydı, ben gerçekten sağlam bir ikinci dünya savaşı hikayesi bekliyordum, maalesef bunun yerine oldukça kötü ve bayağı bir senaryo ile karşılaştım. Neden böyle bir yola gitmişler bilemiyorum açıkçası, Relic’in diğer işlerinden senaryo modlarının ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz, Company of Heroes 2 neden aynı seviyeyi gösteremedi diye merak etmeden duramıyorum.

Senaryo modunu geçersek, Theatre of War, daha çok ilginizi çekebilir, en azından benim için öyle oldu. Co-Op savaşlar ve yapay zekaya karşı verdiğiniz mücadeleler, sıkıcı senaryo modundan kat kat daha eğlenceli. 
Cevap bulunamadı.