alexa
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2, İkinci Dünya Savaşı’nın etkilerini Sovyet İmparatorluğu’nun gözünden anlatan ve oyuncuya savaşın kaderini değiştiren Doğu Cephesi’nde Alman Nazi Kuvvetleri’nin nasıl alt edildiğini tüm gerçekliği ile anlatan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Company of Heroes 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
177
BİRAZ BİLGİ
eray ö.
19 Şubat 2015 08:32
2006 yılında ilk Company of Heroes oyununu oynadığımda cidden büyülenmiştim. Özellikle o D-Day’deki Omaha çıkartması ile başlayan serüvenin giderek büyük bir heyecan ve zevkle artması beni ikinci oyun için heveslendirmeye yetti.

İkinci Dünya savaşı benim oldukça ilgimi çeken bir konu olmuştur. Tarihi, içindeki gizemleri ve hikaye kısmı ile hakkında belki 30’a yakın belgesel, film, vs. izlemişimdir. Bunlara oyunlar da dahil tabii. Lakin bu içerikler genellikle Amerika vs. Nazi veya Britanya vs. Nazi tadında hikayelerle doluydu. Dürüst olmak gerekirse beni de cezbeden savaşın Avrupa’daki kısmıydı. Afrika’da veya Japonya’da olanlar benim pek ilgimi çekmiyordu. Hatta daha spesifik olmak gerekirse Batı ve Orta Avrupa ile kendimi sınırlamıştım. Ruslar’ı sadece Berlin’e giren ilk ordu olduğu için takip ediyordum.
Cevap bulunamadı.