alexa
Company of Heroes 2
Company of Heroes 2, İkinci Dünya Savaşı’nın etkilerini Sovyet İmparatorluğu’nun gözünden anlatan ve oyuncuya savaşın kaderini değiştiren Doğu Cephesi’nde Alman Nazi Kuvvetleri’nin nasıl alt edildiğini tüm gerçekliği ile anlatan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Company of Heroes 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
359
For Mother Russia!
eray ö.
19 Şubat 2015 08:48
İşin can sıkıcı kısmı Company of Heroes 2’nin, ilk oyundan itibaren ciddi değişiklikler getirmiyor oluşu. Zaten olanlar her zaman olduğu gibi gayet başarılıydı, bunların üzerine daha çok kozmetik değişiklikler gördüğümüz için, serinin hayranları bu duruma üzülecektir. Birim ve taraf olarakta CoH 2 fazlasıyla kısıtlı. Almanya ve Rusya orduları seçilebiliyorken, her ordunun üçer çeşit kumandanı var. Başka kumandan almak istiyorsanız bunları indirilebilir içerik olarak edinebiliyorsunuz. Ben bu indirilebilir içerik mantığını rahatsız edici bulduğum için iyi gözle bakmıyorum. 

Company of Heroes 2 kaliteli bir oyun. RTS olarak iyi vakit geçirip eğlenebileceğiniz, özellikle ikinci dünya savaşı hayranlarının uzun bir süre kapılabileceği bir yapısı var. Senaryo modunun bayağı oluşu, indirilebilir içerik mantığı, ilk oyundan beri mekaniklerin üzerine bir şey konulmaması gerçekten can sıksa bile, bu Company of Heroes’da orijinal olarak olan mekanikleri kötü yapmıyor. 
sezgin v.
24 Eylül 2015 17:28

aslında bi yandan kendini hiç bozmamasıda iyi gibi