alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
239
bıçak
Batuhan A.
20 Aralık 2014 19:24
Counter-Strike: Global Offensive'de çeşitli silahlarınız için değişik modeller alıp satmak mümkün bildiğiniz gibi. Hele ki piyasasını yakından takip ediyorsanız, bıçak modellerini diğer silahlara oranla biraz daha tuzlu olduğu da dikkatinizi çekmiştir.

Ancak sanıyoruz ki kimsenin sanal bir bıçak modeli için neredeyse 24,000$ ödeyeceği aklınıza gelmezdi... Reddit'te dönen bir görsele göre "StatTrak M9 Bayonet Crimson Web Factory"adındaki bir kırmızı bıçak modeli tam olarak 23.850$'a satılmış. Evet, yanlış okumadınız, 23.850$!

Bu bıçağı satan alan şanslı(!) isim kim bilmiyoruz, ancak herhalde bu kadar parayı verdikten sonra oyunda başka bir silah kullanmaya niyeti yoktur diye tahmin ediyoruz.

Mertcan E.
20 Aralık 2014 23:00
bu adam yanlış hatırlamıyorsam boxboxa 50 bin dolar donate eden adam olabilir.zengin esporculara ihtiyacımız var ^^
Yiğithan B.
20 Aralık 2014 23:42
haber sitesinde görmüştüm bunu ben :D
Alp H.
22 Aralık 2014 14:56
Oha :D Bir bıçağa o kadar verilmez ki :D
Engin B.
23 Aralık 2014 18:08
Daha önce görmüştüm real bıçağa bile böyle para verilmez :D
Hasan Can K.
20 Ocak 2015 13:59
Forumda aynı konu var ama bence bu para bir oyuna verilmez.