alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
494
Counter Strike Global Offensive Hakkında Bilgiler
Emre Ö.
17 Ağustos 2015 16:47

Oyundaki modlar: Ölüm Maçı , Silah Yarışı , Yıkım , Basit Eğlence ve Rekabetçi olmak üzere 5 resmi mod var. 

Ölüm Maçı: Ölüm maçının amacı oyun sonunda en yüksek skora ulaşarak oyunu kazanmaktadır. Öldürdükten sonra beklemeden tekrar doğarsınız. Rakibi öldürdükten sonra size +xx puan verir. Bu puanlar silahtan silaha değişir. Arada bonus silahlar çıkmaktadır. '' G '' tuşuna basarak bonus silahla tekrar doğarsınız ve öldürme başına +6 ek puan verir. 

 

Silah Yarışı: Ölüm maçına benzeyen bir moddur fakat bu modda istediğiniz gibi silah seçemezsiniz. Öldürdüğünüz her kişi başına oyun size yeni bir silah verir. En son tüm silahlar bittiğinde ise '' Altın Bıçak '' seviyesine ulaşırsınız ve size bir bıçak verir. O bıçakla rakip takımdan bir düşman öldürürseniz sizin takımınız kazanır. 
Silah yarışı kendine has üç mapte oynanır bunlar: Monastery,Shoots,Baggage

 

Yıkım: Yıkım modu biraz daha silah yarışı moduna benzer fakat bu modda öldükten sonra hemen dirilmek yok. Yani takımınızın kazanmasını ya da kaybetmesini beklemek zorundasınız. Her öldürdüğünüz adam başına silahınız değişmektedir ancak oynadığınız el bitene kadar mevcut silahla devam edersiniz. Diğer el yeni silah gelmektedir. Ek olarak friendly fire yani arkadaşlarınızı vurma açık bu yüzden arkadaşlarınıza sıkmamaya özen göstermelisiniz. 

 

Basit Eğlence: Basit Eğlence modu eski sürümlerdende bildiğimiz gibi iki türlü oynanıyor. Birincisi '' Rehine Kurtarma Görevi '' ikincisi ise '' Bomba İmha Görevi ''. Her raunt görev yaparak ve rakip takımdaki playerları öldürerek mevcut eli kazanmaktır. Her raunt başı paranız ile yeni silahlar alıp oyuna devam edebilirsiniz. 

 

Rekabetçi Modu: Rekabetçi modu resmi valve haritalarında yapılan sıralamanızı belirleyen maçlardır. Gine görev yapılır. Maçlar 5 vs 5 yapılır. Bu modda maça girdikten sonra çıkamazsınız. Eğer çıkarsanız süre cezası alırsınız ve o süre bitmeden bir daha rekabetçi moduna giriş yapamazsınız. İlk ayrılmanızda 2 saat, ikinci ayrılmanızda 24 saat, üçüncü ayrılmanızda 7 gün, dördüncü ayrılmanızda ise 30 gün ceza yersiniz. Oyundan ayrıldıktan sonra tekrar bağlanmak için size 3 dakikalık bir süre tanınır. Bunun sebebi birazda internetten düşmeler kopmalar vs. sayılabilir. Rekabetçi modunda belirli bir rütbe sistemi vardır. Bu rütbe sistemi sizin sıralamanızı belirler. Ayrıca maç ararken sizin yetenek grubunuza göre maç bulmanızı sağlar. 
Rütbe sistemine girebilmeniz için 10 rekabetçi maçını kazanmanız gerektir. Ondan sonra yetenek grubunuza göre sizi bir rütbeye atar...

Doğukan D.
19 Ağustos 2015 19:40

on numara cs go

Murathan M.
14 Eylül 2015 19:09

Sadece oyun modlarını anlatman biraz kötü olmuş bence oyundaki silah boyalarınıda atlatsaydın güzel olabilirdi.