alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
686
CS GO Skin olayı abartı mı?
İsimsiz Üye
24 Aralık 2014 15:07
Hani kızların elbise merakı gibi tüm oyuncular güzel skine sahip olmak istiyor. Skinsiz oynayanınız var mı?
Murat Ali K.
24 Aralık 2014 17:45
Ben bi aralar oynuyordum ama sonra skinli oynamaya başlayınca kendi modellerini mapa göre silah skinini değiştirmeye başlıyorsun :D
Ali Cem A.
24 Aralık 2014 21:14
Aslında güzel, oynayan kişi hakkında bilgi verebilir

Onur S.
24 Aralık 2014 23:51
Skinle oynamanın oyuna + avantajı yok fiziksel olarak ama ruhsal olarak daha öz güvenli oluyorsun nasıl desem daha bir korkmadan oynuyorsun
Mertcan E.
25 Aralık 2014 16:03
ben skinsiz oynuyorum hiçte gocunmuyorum,para vermeye de niyetim yok.ben bu oyunu 1.5den beri oynuyorum,kimseye birşey kanıtlamanında gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Hasan Can K.
20 Ocak 2015 12:32
Öncelikle skinlerin oyuna hiç bir katkısı ve getirisi yok tek getirisi ruhsal olarak özgüven.Ama diyorsan ki ben zaten korkmam yolo der girerim adamların arasına tamam dostum skinsiz oynayabilirsin.