alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
559
CS:GO aim geliştirme taktikleri
Atacan K.
1 Mayıs 2015 16:53

Dur – Vur taktiği: Bu taktik, pro CS:GO oyuncularının diğer oyuncuları ezip geçmek için kullandığı bir vuruş taktiğidir. Bazı pro oyuncular, bu taktiği doğal olarak kullandıklarından haberleri bile yok, çünkü oyun stilleri tamamen bu hareket üzerine oturmuş. Bu taktiği basitçe açıklamak gerekirse: gittiğiniz yönün tersi yöne tuşa basarak momenti sıfırlayıp yerinizde sabit durmak diyebiliriz. Örneğin, A tuşuna basıp giderken bir anda D tuşuna da basarsanız karakteriniz en kısa sürede duracaktır. Ama A tuşuna basarken bu taktiği uygulamazsanız, tuşu bıraksanız da karakteriniz A yönüne biraz daha gidecektir. Bu taktiği boş bir sunucuda duvara ateş ederek çalışabilirsiniz. Bu Counter Strike hedef geliştirme taktiği ile emin olun daha çok düşman öldürebileceksiniz.

CS:GO Crosshair:Bir diğer CS:GO aim geliştirme taktiği ise, Counter Strike crosshair ayarlarınızı değiştirmektir. CS:GOcrosshair ayarlarını değiştirmek için öncelikle Seçenekler menüsünden Oyun Ayarları’na tıklayıp Nişangah seçeneğini Klasik yapın. Daha sonra konsolu açıp şu ayarları girin:
cl_crosshairthickness 1.1
cl_crosshaircolor 2
cl_crosshairsize 2.5
cl_crosshairdot 0
cl_crosshairalpha 235
Böylece Counter Strike crosshair küçük, sarı ve noktasız olacak. En iyi Counter Strike oyuncuları da bu ayarları kullanır.

ALINTIDIR

Engin T.
5 Mayıs 2015 19:27
Atölyede training maplarıvar reflex ve aismini geliştiriyor tavsiye ederim
talha k.
10 Haziran 2015 14:57

topluluk sunucularında aim map diye aratırsan bulanilirsin

Sergen B.
9 Temmuz 2015 22:05

Bol Bol Antreman Yapman Lazım :)