alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
352
Csgo ak 47
Batuhan A.
18 Aralık 2014 21:48
Ak47 yi nasıl kullanıyosunuz biraz taktik öğrenelim :D

Abdullah P.
19 Aralık 2014 00:16
sekmeyi kontrol etmek amaçlı 3-4. mermiden sonra fareyi önce aşağı sonrada sola kaydırarak sekmesini büyük oranda önleyebilirsin. nette ilgili bir çok video mevcut.
Ömer C.
19 Aralık 2014 01:48
valla bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum oyunda kullanamadıgım tek silah millet awp gibi uzaktan uzaktan hs atıyo ama ben yakınımdaki adamı bile zar zor öldürüyorum veya ölüyorum kullananlar çok şanslı bence :D
Hakan Y.
19 Aralık 2014 12:58
AK47 veya diğer silahlara alışmak için deathmatch yani ölüm maçı atın. Bu sayede kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz. AK47'e gelirsek, silahı taramak yerine kafa ve göğüs tarafına 0.5-1 saniye Mouse Left click yapıp bırakın bıraktıktan sonra tekrar aynı şekilde yapın bu sayede eliniz alışır.
Hasan Can K.
21 Ocak 2015 17:48
Ben ak 47 yi yakından ve uzaktan kullanabiliyorum ama kurşunu ek tek sıkman gerekiyor.