alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
633
CS:GO Almalımıyım sorusuna cevap
Rıfat A.
15 Aralık 2014 21:07
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere neden cs go almalısınız veya almamalısınız bunalrı söyliyicem nedenleriyle madde madde öncelikle neden almalıyız ? 
1-Cs go oyunundan para kazanabiliyorsunuz item düşürüp satabiliyorsunuz veya görev biletlerinden hatta iddia bile oynayabilyorsunuz csgolounge.com adlı siteden ben 50 dolarlık item düşürmüştüm görevde :)
2-Gerçekten zevkli bir oyun ve ehile nerdeyse yok olanlarda 5 dk ya banlanıyor sınırsız olarak
3-Zevkli bir oyun ve silah skinleri işi dahada güzel yapıyor
Şİmdi sıra neden almamalıyız ? bence almamak için neden yok ama olsun
1-Ruslar çok noob ranked maçta sizi trollüyebilirler ve sizi deli ederler noob noob oynarlar :D ve sinir olursunuz sabırlı değilseniz 
evet bence tek neden bu :D 

Hüseyincan E.
18 Aralık 2014 16:46
Bence cs go kesin alınması gereken bir oyun.Tavsiye ederim :)
batuhan a.
18 Aralık 2014 16:51
Bu fiyata alınacak en iyi oyun . Cs.1.6 gibi oyunları sevmiyenler bile sevicekdir.
Onur Alp Ş.
18 Aralık 2014 17:32
aldığımda pişman olmadığım nadir oyunlardan
Şevket K.
18 Aralık 2014 17:47
kesin almalısın  çok ama çok güzel bir oyun :)
abdulkadir altuğ u.
19 Aralık 2014 17:11
Counter strike serisinin en iyi oyunu bence kesinlikle alınmalı. :)
Oğuzhan M.
20 Aralık 2014 13:26
bence al çok karlı çıkarsın kutu düşüyor sat iyi para çıkarırsın 
UMUT K.
20 Aralık 2014 14:48
Grafikleri çok iyi ve orta dereceli bilgisayarlarda bile rahatlıkla açılabilir
Enis S.
20 Aralık 2014 15:14
Gerçekten çok kaliteli oyun arada tek tük hileye rastladım onlarda eminim banlanmıştır
Engin T.
20 Aralık 2014 17:54
Tabiki de alınması gereken oyunların en başında geliyor
Rıfat A.
20 Aralık 2014 17:56
oyunu kesinlikle al diyen arkadaşlar konu içeriğini okuyun zaten var bende oyun hatta 50 dolar kazandım ben tereddütte kalanlara yardımcı olmak için açtım konuyu