alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
1146
CS:GO ile para kazanma - Silah satımı
Atacan K.
1 Mayıs 2015 16:56

cs-go-skins

Geldik birçok gencimizi uğruna FPS delisi yapan sisteme. Steam pazarı sayesinde çeşitli skinler satabileceğiniz CS:GO oyununda her oyun sonu bir skin ya da kutu kazanma şansınız vardır. Bunları pazarda direk satabilir, kutuları ise anahtar alarak açabilirsiniz. Tamamen şansınıza göre kutulardan anahtar fiyatından daha düşük bir skin ya da yüzlerce dolar eden bir skin çıkabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

alıntıdır

Oğulcan Aşır G.
2 Mayıs 2015 22:09

Genelde 7 kuruştan başka bişey düşmüyo

İsimsiz Üye
3 Mayıs 2015 11:33

peki o eşyalar sadece pazara mı konuyor yani ben direk satamam mı

İsimsiz Üye
3 Mayıs 2015 11:33

İsimsiz Üye
5 Mayıs 2015 19:23
İsimsiz Üye

Pazara konuluyor sdece başka şansın yok maalesef..

Ahmet Selim U.
17 Mayıs 2015 11:13

En iyi eşya düşen kutu hangisi ?

eray ö.
25 Mayıs 2015 15:36
İsimsiz Üye

Pazara konuluyor sdece başka şansın yok maalesef..

başka sanslar vardır adamlarla takas etme vs vs + o silahla bet oynayabilirsiniz ama iddiadır bu bir nevi

Ahmet Furkan K.
6 Haziran 2015 15:35

Ahmet Selim (bence) en iyi silah düşen kasa Anka Operasyonu Kasası. Çünkü hem ucuz hem bıçak gelebiliyo hem de AWP Asiimow gelebiliyo ve o da çok pahalı. Daha pahalı bir silah olan M4A1-S Hiper Canavar Kroma 2 ' den çıkıyor diye Kroma 2 açma.Çünkü hem o çok zor çıkıyor,hem de Kroma 2 daha pahalı.

Sergen B.
9 Temmuz 2015 22:01

Arkadaşlar Oyuna Dünyalar Kadar Para Yatırmanıza Gerek Yok 1 Tl Ye Bile Harika Skinler Var :)