alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
241
CS:GO oynayıp
mert d.
18 Aralık 2014 20:57
1.6 yı özleyen var mı ? Bence olmaması lazım 
Abdullah P.
19 Aralık 2014 00:26
oyuna ilk başladığım zamanlarda oluyordu ama şimdi keşke cs:go ilk çıktığı zamanlardan beri oynasaydım diyorum.
Ömer C.
19 Aralık 2014 01:44
ikisin yeri bambaşka benim için çocuklugumda grafiğine aldanmadan hatta pc kasıyo diye sis atma dediğim 1.6 nın yeri başka grafiğyle beni büyüleyen cs go nun yeri ap ayrı ikiside candır 
Hakan Y.
19 Aralık 2014 13:11
1.6'daki ortamları özledim desem yeridir. O ortamlar vazgeçilmezdi. Okuldan kaçıp internet kafelere gitmeler, kolasına yaptığımız maçlar zevkliydi hoştu. Cs Go zamanında bu ortam fazla olmasa da var denilecek kadardır. Cs Go da sadece grafik veya oynanış tarzı değil. Oyunda bir kere Trade sistemi var. Oyunu satın almak için yatırdığım paranın kat kat fazlasını geri kazandım. Trade sistemi oyuncuya zevk getirir ve bunu en iyi şekilde yapıyor Valve.
Hasan Can K.
21 Ocak 2015 16:55
Ben özledim o ortamı arkaşlarla Jail serverlara girmeyi ayrıca 1.6 da işler bu kadar parayla bağlantılı değildi şu anda her şey para ile alakalı bir hale geldi ben şahsen özlüyorum 1.6'yı