alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
430
CS:GO Oyuncuları için Müjdeli Haber
Abdullah Cem Ö.
29 Aralık 2014 10:38

Oyunun çıkışının ardından yaklaşık 5-6 ay süre gelen temiz bir oyun deneyiminin ardından maalesef çoğu oyunda olduğu gibi hile salgını, Counter-Strike: Global Offensive oyununa da bulaşmış durumda. Her ne kadar birçok güncelleme yapılıp, hileciler banlansa da buna dur diyebilmek oldukça zor. 

Özellikle son zamanlarda yapılan profesyonel turnuvalar ve dağıtılan ödül havuzlarıyla CS:GO'ya artan ilgi, devamında daha iyi bir rütbeye sahip olabilmek için oyuncuların hileyi tercih etmesine neden oluyor.


Valve, CS:GO'da hile açan oyuncu kesiminin gittikçe arttığını farketmiş olacak ki güçlendirdiği EAC sistemiyle hile açan oyuncuları tespit etti.

Tespit etmesinin ardından ise pek bir süre geçmeden yaklaşık 1500 adet hileci oyundan banlandı. Yani artık uzun bir süre aimshot veya wall-hack hilecileri karşımıza gelmeyecek gibi duruyor.

Hile satan adresler de engellendi

Oyuncuların ban yemesinin yanı sıra, söylenilenlere göre CS:GO için hile satan yaklaşık 16 adet siteye erişimin engellendiği de belirtiliyor. Yeni yıla girmeden önce Valve'in, oyunu bu şekilde temizlemesi kuşkusuz oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi yaşatacaktır

Toprak Y.
30 Aralık 2014 14:40
Çok iyi haber ! Bol bol hileci vardı banlanırlar umarım.
Hasan Can K.
20 Ocak 2015 11:42
Son haberlere göre 1600 kişi banlanmış diyor Valve ayrıca oyuna birde rapor sisemi getirilmiş ama işe yarıyormu bilinmez.