alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
325
Csgo Rank sistemi
Muhammed Emin G.
8 Şubat 2016 13:11
Yeni gelen rank sistemi sizce nasıl
İsimsiz Üye
16 Şubat 2016 21:45

çok güzel kardeşim. Ama level felan sıkıntılı

Berkcan D.
15 Mart 2016 14:04

Eh Gçeersen Artistliğin olur geçmekte biraz uğraş istiyor:)

ali k.
22 Mart 2016 19:59

   Her el, dikkat edin her oyun değil her el, toplam elo yüzdesi yüksek olan tarafın kazanması beklenir. Aynı yada farklı rütbelerden oluşan bu takımları oluşturmada toplam elo puanı dikkate alınır. Bu nedenle elin verilmesi durumunda takımın içindeki en az elo puanı bulunan oyuncu kendinden daha fazla puanı olanlara göre daha az elo puanı kaybeder. Tersi durumda da el kazanıldığında düşük elosu olan oyuncu daha çok puan alır.

   eğinmeğe değer olan bir diğer başlık daha var. Gerçek şu ki Elo puanı alanı ile rütbesi birbiriyle bağlı değildir. bu cümlede anlatılmak isetenen şeyi şu şekilde açıklayabiliriz. Örneğin bir oyuncu Master Guardian Elite ve Elo alanıda 1000-1500 arası.1450 puanı olan bu oyuncu gelip 51 puan kazanırsa bir sonraki oyununda, Distinguished Master Guardian rütbesine yükselmeye hak kazanır. Ama bu oyuncu sıradaki oyunu kaybederse ve puanı 51 ve ya daha fazla düşerse, ancak o zaman rütbesi düşer. Bunu açıklamamın sebebi bağazı rehberlerde her rütbe atlandığında elo aralığının
sıfırlandığını söylemesindendir. Eğer rütbe atladıktan sonraki malubiyette tekrar düşmüyorsanız bunun sebebi sıfırlanması değil, düşmeye sebep olacak kadar puan kaybetmemenizdir.