alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
458
CS:GO rütbe sistemiyle ilgili bilmeniz gerekenler
Atacan K.
1 Mayıs 2015 16:54

cs-go-rutbeler

Counter Strike Global Offensive oyununu bu kadar ilgi çekici yapan da, oldukça başarılı kurgulanmış rütbe sistemidir. CS:GO oyununda oyuncuların yeteneklerine göre guruplandığı 18 rütbe vardır. En düşük rütbe Silver 1, en yüksek rütbe Global Elite rütbesidir. Oyuncuların çoğunluğu Silver 3 ve Nova 2 seviyesi arasına sıkışıp kalır. Nova seviyesi rütbelerden daha da yükselmek, uzun süren bir çalışmanın sonucunda ancak olabilir. En basitinden, rehberimizde verdiğimiz tüm taktikleri yalayıp yutmuş olmanız ya da gerçekten içinizde bir savaşçı olması gerekir(saygılar).

Peki CS:GO rütbeler olayı iyi güzel de nasıl rütbe atlanır? CS:GO oyununda rütbe sahibi olabilmek için, rekabetçi modda oynamanız gerekmektedir. Bu oyunlar diğer maçlardan daha uzun sürerler, insanlar daha ciddiye alırlar. Bu yüzden oynayacak pek zamanınız yoksa, hem kendiniz hem takım arkadaşlarınız için oyunu zehir etmeyin deriz. Rütbe atlamanız için, rekabetçi moddaki maçları kazanmanız gerek. Kaç maç kazanacağınız ise belli değildir, sizin takımınız ile rakip takımın rütbeleri arasındaki farka göre her maçtan göremediğimiz bir puan kazanırsınız. Örneğin, oyuna sizden çok daha iyi oynayan bir arkadaşınızla girdiyseniz sistem takım ortalamalarını dengelemek için karşı takıma sizden daha iyi oynayan oyuncuları yerleştirmek isteyecektir. Eğer bunu yapamazsa, görünmez rütbe değeriniz az bir miktar artar. Bu yüzden, CS:GO rütbenizi arttırmak için kaç maç kazanmanız gerektiği kesin değildir. Bazen 2-3 maçta rütbe atlayabilirken, bazen 7-8 maç oynamanız gerekebilir.

Eğer rekabetçi modda oyun kaybederseniz, görünmez rütbe değeriniz azalır. Ancak yine takımların rütbe değeri ortalamasına göre az ya da çok değer kaybedebilirsiniz. Beraberliklerde ise, takım ortalaması yüksek olanlar puan kaybederken daha az rütbe ortalamalı takım puan kazanacaktır.

tunahan u.
2 Mayıs 2015 18:16

çok işime yaradı saol kardeşim :D 

Engin T.
5 Mayıs 2015 19:20
Kardeşim çok haklısın birde şu puan hesap sistemini herkese açıklasalar süper olacak :D
Yunus Emre A.
13 Mayıs 2015 19:47

Saol Kardeşim işime yaradı.

emirhan ö.
18 Mayıs 2015 17:55

iyi yazmısın kardeşimde oyundaki hileciler yüzünden lvl atlıyamıyoruz