alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
425
CS:GO silah seçimi - 1
Atacan K.
1 Mayıs 2015 16:50

Bir FPS oyununda, hatta türün öncülerinden Counter Strike oyununda en önemli seçimlerden biri de silah seçimidir. İsterseniz en pahalı silah skinlerine sahip olup kendinize güvenin, silah türlerini iyi bilmezseniz iyi bir oyuncuya karşı sapanla saldırıyormuşsunuz gibi olur. Silah seçimi ve doğru nişan almak CS:GO ustası olmak için çok önemlidir. Bu rehberde her silahı detaylı bir şekilde anlatmak yerine silah çeşitlerini anlatacağız.

Tabancalar: Deagle 1.23.13 güncellemesine kadar en iyi tabanca olarak sayılıyordu, ama güçsüzleştirmelerden sonra P250 onun yerini almış gibi gözüküyor. P250 ile rakibninize az sekme ile çok hızlı sayıda ateş edebileceksiniz. Bu silahı kullanırken Quake oynuyor gibi hareket etmelisiniz. Kurşunlar Deagle kadar etkili değil, ama hızı ve hedefi daha iyi vurma özelliğiyle Deagle’dan daha fazla hasar verecektir.

Pompalılar: Eco turlarında, yani takımınızın para biriktirdiği turlarda, pompalı almak isteyebilirsiniz. Pompalı tüfek, birini öldürdüğünüzde size daha çok para kazandıracağı için bu tür turlarda çok işe yarayabilir. Eğer tabanca turunu kazanırsanız 2. ve 3. turlar için pompalı alıp para biriktirebilirsiniz. İkinci turdan AK alan oyuncular genellikle paralarını boşa harcıyorlardır. P90 alabildiğiniz turlarda paraya acımayın, ve P90 alın. Eğer kimseyi vuramadıysanız veya AWP için para biriktiriyorsanız MP7 almak isteyebilirsiniz. Ayrıca rakip takımda gözünüze kestirdiğiniz bir silah var ise, onu alana kadar pompalı almak da iyi bir taktiktir.

Ahmet Utku Y.
10 Mayıs 2015 15:38

hmmmm güzel :D