alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
566
CS:GO silah seçimi - 2
Atacan K.
1 Mayıs 2015 16:52

Tüfekler ve geri tepme kontrolü: Asıl meseleye geldik. Global Offensive’de eski CS oyunlarına göre geri tepme çok daha az, CS:GO ‘da zamanlama daha önemli gibi gözüküyor. Bu da bazı silahlarda tekli ateş etme yerine birkaç el ateş etmeli turlar kullanmanın daha iyi olması demektir. AK-47 kullanıyorsanız 2-3 el, M4 kullanıyorsanız 3-5 el ateş ederek rakibinize daha çok hasar verebilirsiniz. Püskürtme taktiğini öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.

Sniper: İşte geldik tüm Counter Strike oyuncularının istediği, ama gerçekten çok azının oynayabildiği AWP’ye. AWP kullanımı hakkında vereceğimiz taktikleri boş bir harita açıp kendinizi alıştırmanızı tavsiye ederiz. AWP gerçekten çok güçlü bir silah. Ancak alışması zaman alıyor. Neyse ki Techoyun imdadınıza yetişiyor, şimdi vereceğimiz püf noktalar ile siz de iyi bir AWP kullanıcısı olabilirsiniz. Öncelikle, sniper taşıyorsanız koşarken kesinlikle zoom’u kapatın. Hem daha hızlı hareket edeceksiniz, hem de çevrenizi daha iyi göreceksiniz. Hareket etmeniz gerekiyorsa, tabancanıza geçerek ikinci zoomu kapatma derdinden kurtulun. Yukarıda anlattığımız dur – vur taktiği ile siz de AWP ile “Abi bu adamda hile var yaa!” diye karşı takımı isyan ettirebilirsiniz. Sadece sabırlı olun ve bol bol pratik yapın.

ALINTIDIR

İsimsiz Üye
5 Mayıs 2015 19:43

m4 alın ve sakince hareket edin en kolay yolu bu. kafaya çalışın hep kafaya. veya vururken hedefi gittikçe aşağı tutn. :)

Sergen B.
9 Temmuz 2015 22:13

m4 gerçekten kaliteli bir silah alın ve oynayın