alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
213
deagle
koray k.
1 Ocak 2015 22:39

Rakibiniz Yakınınızdaysa

Rakibinize çok yakınsanız yani aranızda bir adımlık veya 2-3 adımlık mesafe var ise kafasına nişan alın eğer kafasına nişan alamadıysanız gövdesine doğru iki el seri bir şekilde ateş edin. Deagle kafaya geldiğinde direkt öldüren bir silahtır yakın mesafede gövdeye gelirse en az 60 HP götürür.

Rakibiniz Uzaktaysa

Rakibiniz uzaktaysa ve sizi görmediyse kafasına nişan alarak tek atışta işini bitirebilirsiniz fakat rakibiniz uzakta ve sizle karşı karşıyaysa şanslı değilseniz 1 kere vurabilirsiniz. İkinci atış çok zor olur. Rakibinize yaklaşıp işini bitirin.

Deagle Kullanımı Püf Noktaları

Deagle kullanırken en çok yapılan hata düşmanı görünce panikleyip şarjörü hızlıca boşaltmaktır. Rakibinizi gördüğünüzde aranızda az bir mesafe varsa yani 10-15 adım bu gibi durumlarda sağa gidip 1 el ateş edin sonra sola gidip 1 el ateş edin. Hareket etmeniz halinde rakibinizin sizi vurması zorlaşacaktır. Fakat elinde M4A4 gibi bir silah varsa HS atmadan öldürme şansınız çok az.

Herşeyden önemlisi Counter Strike oyununda sağlam bir oyuncu olmak için çok kaliteli bir fare, klavye, sağlam bir kulaklık ve mikrofon, gözünüzü yormayacak ve çok büyük olmayan bir monitör tavsiyem (17-18 inch) bu gibi donanımlara sahipseniz bu oyunda belli bir süre sonra sağlam bir oyuncu olabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim yorumlarınızı esirgemeyin :)

eray e.
2 Ocak 2015 13:16
süper silah cs 1.6 da deagleyle oynardım nerdeyse 
Ali Can Y.
2 Ocak 2015 22:19
cs 1.6 da deagle efsaneydi ya bunda gücünü azaltmışlar biraz yine ama hala çok iyi bence
oğuzcan s.
2 Ocak 2015 22:43
desert eagle ın geri tepmesi bana göre fazla onun yerine terorde tec 9 ct de fiveseven kullanın daha iyi
Hasan Can K.
20 Ocak 2015 11:37
Güzel anlatım ancak deagle'ın gücü 1.6'daydı burada daha güçlü tekliler var bence.