alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
397
Rank sistemi
Mert D.
10 Eylül 2015 14:49

Her rankın kendi aralığı bulunan elo puanı vardır. Yani aynı seviyede olan 2 farklı oyuncunun elo puanı aynı olmayabilir. Rank atlamaya daha yakın olanın puanı olmayandan daha fazladır. Böyle olmasına rağmen her iki oyuncuda aynı ranktadır. Bu rütbeler daha çok elo puan aralığını gösteren belirteçlerdir. Aynı yada farklı ranklardan oluşan takımları oluşturmada oyuncuların eloları dikkate alınır. Bu nedenle maçı kaybetmek durumunda takımın içindeki en az elosu bulunan kişi kendinden daha fazla puanı olanlara göre daha az elo kaybeder. Maç kazanıldığında ise düşük elosu olan oyuncu daha çok puan alır.

Yasin K.
14 Eylül 2015 18:49

Saol Dostum ben gold nova 4um ama duşmenin veya cıkmanın nasıl oldugunu merk ediyordum 19 kazanmam var buarada eklersen beraber oynayriz

Murathan M.
14 Eylül 2015 18:55

Çok teşekkür ederim işime yaradı,yanlız şimdi bir sorum var yani şimdi silverlar daha kolaymı rank atlıyorlar?