alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
303
Silahlar
Ahmet A.
26 Ocak 2016 12:40

Counter-Strike: Global Offensive, 2012 yılında piyasaya sürülmüştü. Başta istediği ilgiyi yakalayamayan oyun, yapılan güncellemelerle bütün ilgiyi üzerinde toplamayı başardı. Sonrasında ise kasaları ve kutuları açmaya başlayan oyuncular, tam bir çılgınlığın içinde buldular kendilerini.

Özel silahlar, bıçaklar ve skin'ler kapış kapış gitmeye, inanılmaz fiyatlara satılmaya başlanmıştı. Listemizde de görebileceğiniz gibi bazı silahların fiyatları akıl almaz seviyelere çıkmış durumda. Oyunda sınırlı sayıda bulunan silahlara sahip olmak isteyen CS:GO oyuncuları, yüzlerce doları gözden çıkarmaya başladılar.

Bizde bütün bu silahları bir araya getirelim dedik. Tabii bunlar benim ulaşabildiğim silahlar. Daha pahalı olanları varsa yorumlarda belirtin, listemize ekleyelim.

Ahmet Hamdi Ç.
27 Ocak 2016 12:54

AWP yükle