alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
528
Siz AWP'yi nasıl kullanıyorsunuz ?
Ali Kaan İ.
17 Aralık 2014 20:47
Siz AWP'yi nasıl kullanıyosunuz arkadaşlar ?
Kaan Ö.
17 Aralık 2014 20:54
Genellikle gizli bir yere pusup cünkü yakında berbat kullanıyorum. :D
Onur Alp Ş.
17 Aralık 2014 21:00
No scope
koray k.
17 Aralık 2014 21:27
macrolu bi mouse al rahat oynanıyo awp
Mustafa Ö.
17 Aralık 2014 23:47
doğru yere pusman çok önemli
Murat G.
18 Aralık 2014 00:52
Yorumlar genellikle doğru yere pusmak yada pusmak ile ilgili ama bence zoomshoot atabiliyorsanız pusmanıza gerek kalmayabiliyor. Dust2 haritasında awp ile orta basabiliyorum şahsen yakında olursa zoomshoot uzun kapı tarafında olursa zoom ile adam düşürebiliyorum
berkan enes g.
18 Aralık 2014 13:09
Hızlı şutlar onemlı benım ıcın Reflekslerım ıyı sanırım bundan bı kıpırtı hıssetıgımde aımı cevırıp vurmam 0.5-0.8 saniye mi alıyor fakat tutuğum noktadan bir hedef çıkarsa vurmakta zorlanıyorum sanırım heyecan oluyor.
Özgür D.
18 Aralık 2014 13:12
ben elimde ak47 varmış gibi dolanıyorum ancak köşelerde duruyorum. böyle daha eğlenceli oluyor. ölme sayısı normalden kat kat artıyor ama adamları bu şekilde öldürmek harika :D 
kaan t.
18 Aralık 2014 13:12
berkan enes g.
Hızlı şutlar onemlı benım ıcın Reflekslerım ıyı sanırım bundan bı kıpırtı hıssetıgımde aımı cevırıp vurmam 0.5-0.8 saniye mi alıyor fakat tutuğum noktadan bir hedef çıkarsa vurmakta zorlanıyorum sanırım heyecan oluyor.
bence tuttuğun noktadan vuramamamın sebebi fazla odaklanmak elin kasılıyordur büyük ihtimalle ve 0.01 ile 1 saniye  arasında geç ateş ediyorsundur :) :)
Kadir Musa Y.
18 Aralık 2014 17:41
pusmak  en iyi yol olmayabilir çunku agresif awp çok daha kullnaışlı olabilir. orn inf mapında hemen banana ya çıkıp adamları ellerinde bıçakla koşarken rahatca vurabilirsiniz ama yanınızda rifleman olmadan gitmeyin ) bide mouse basılı tutmak isabeti arttırır 
Onur Ö.
18 Aralık 2014 19:36
zoomshot yapabiliyosan kimse seni tutamaz :D