alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
407
Sizce kutuları açmalımıyım ?
Ömer C.
19 Aralık 2014 01:54
oyuna başlayalı 1 ay oldu 10 kutu birikti 6 sını sattım 4 tane kaldı sizce açmalımıyım 5 liraya değermi ? Siz kutularınızı napıyosunuz ?
Hakan Y.
19 Aralık 2014 12:54
Şahsen kutuları Trade için kullanıyorum. Facebook Cs Go sayfalarında kutunun değerine göre ve adedine göre silah, sticker filan takas yapılır. Kutuları satma veya açma derim. Steam satışlardan kendine belirli bir yüzdesini alıyor. O yüzden trade yaparsan daha avantajlı duruma geçersin.
İsimsiz Üye
19 Aralık 2014 13:47
en azından bir iki kutu açabilirsin. bazı adamlar var açtığı ilk kutudan 500 TL değerinde bıçak çıkıyor. bazıları da var 30 kutu açıyor düşen en iyi item 3 TL değerinde. şansına güveniyorsan bir, iki kutu aç derim
Oğulcan Aşır G.
19 Aralık 2014 13:55
Trade ne demek ?
abdulkadir altuğ u.
19 Aralık 2014 16:55
Kardeşim tamamen şans kutu açma işi. 1 hafta önce öylesine bir kutu açtım Kancalı bıçak-gece çıktı.Bıçaktan sonra 50 ye yakın kutu açtım kayda değer hiçbirşey çıkmadı.
Hasan Can K.
21 Ocak 2015 15:55
Şansına güveniyorsan ve biraz paran varsa aç derim kutuyu ama ben böyle konularda çok şansızım diyorsan trade'de (takas) kullanabilirsin işe yarıyorlar veya satabilirsin.