alexa
Counter Strike Global Offensive
CS GO Satın Al ve hemen dünyanın en çok oynanan gurup karşılaşma oyununda yerini al. CSGO Satın Al dığınızda, oyunu hemen alırsınız ve CSGO indir meye başlar indirmeden sonrada hemen CS GO Oyna maya başlarsınız. CSGO bir Steam oyunudur ve Steam üzerinden indirilmektedir.
588
Yeni başlayanlar için Silah rehberi.
Ahmet Utku Y.
10 Mayıs 2015 15:44

Silahlardan başlayalım en iyi silah nedir diye bi kavram yok en iyi oynadığın silah vardır çoğunlukla ama açık ara farkla yinede P250 bazı şeyleri elinde tutuyo.. Gerek hızı gerekse çok sekmemesiyle hızlı bi şekilde rakibinizi indirebiliceğiniz bu silah oyun sırasında ekonominize de çok zarar vermiyo.Benim oynayış tarzıma göre kör bi şekilde oynadığım için Aug veya Sg'nin scope'ları baya bi yardımcı oluyo yinede benim gözüm iyi kardeşim gözüme güvenirim diyosanız tercih M4A1 klasiktir bu çok da sekmez amaaa adam tam dibinizde ve adamda p90 varsa iş bitti..çok hızlı atışıyla saniyede yerle birsiniz.Oyun çoğu zaman şansa da bakıyo Awp vs P90'da iki karakterin uzak olması gibi pompalılarda çok deneyimim yok yinede nova güzeldir.Negev fln çok oynamayın zaten okadar da iyi değil Awp sırf Aim'e bakar Awp oynayabilmeniz için uzun uzun aim çalışmanız lazım reklam yapmak istemiyorum internette biraz araştırırsanız bulursunuz aim mapleri de bol bol var zaten.Gelelim oyunun çok avantajlı gözüksede kötü ellerde sapan olan silahına OTO veya AUTO ondada biraz aim ve biraz sekme çalışmasıyla herşey düzelir başka bi konuda görüşmek üzere..

EREN CANKAT Ö.
13 Mayıs 2015 18:25

Eline sağlık dostum güzel bir döküman olmuş..

Doğukan Ç.
14 Mayıs 2015 18:13

yararlı olmuş böyle şeyler lazm bana :)

talha k.
10 Haziran 2015 14:56

gümüş eloda p90 alırsanız her oyun kazanırsınız :)

Sergen B.
9 Temmuz 2015 21:54

Yararlı Oldu Benim Gibi Yeni Arkadaşların Öğrenmesi Gerek :D